هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

به روز رسانی GTA Online یک حالت چند نفره جدید برای علاقه مندان به ارمغان می‌آورد

Rockstar اخیراً از یک به روزرسانی برای GTA Online خبر داده که یک حالت چند نفره جدید در این بازی معرفی خواهد کرد. بنا به گفته راک استار، در این بازی در دل تاریکی شب به دشمنان خود تیراندازی می‌کنید تا بتوانید باند قاچاقچیان را در Dawn Raid که جدیدترین حالت اضافه شده به GTA Online است را شناسایی کنید. دو گروه متشکل از 6 چتر نجات در منطقه جنگی فرود می‌آیند تا فرستنده مخفی شده در یک بسته را پیدا کنند. وظیفه شما یافتن این بسته و انتقال آن به منطقه تخلیه است…

بازی Call Of Duty: WW2 برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر نخواهد شد

Call Of Duty: WW2Call of Duty: WW2 اواخر امسال برای کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. به تازگی توسعه دهندگان این عنوان رسماً اعلام کردند که این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه نخواهد شد.
استدیو Sledgehammer در پاسخ به سوال یکی از کاربران ردیت درباره ی عرضه ی نسخه Call of Duty: WW2 برای نینتندو سوویچ با قاطعیت جواب منفی داد.
«مایکل کندری» مدیر استدیو Sledgehammer پیش از این گفته بود که این ” مدیران ” اکتیویژن هستند که تصمیم گرفته اند این نسخه برای کنسول نیننتندو سوئیچ منتشر نشود. آخرین عنوان از CoD که برای کنسول نینتندو سوویچ عرضه شده Call of Duty: Ghosts که در سال 2013 برای Wii U عرضه شد.

تاریخ انتشار نسخه انحصاری بازی Gundam Versus برای PS4 تائید شد

شرکت بندای نامکو در آوریل سال جاری تأیید کرد که قرار است Gundam Versus را به عنوان یک بازی انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر کند.
Gundam Versus پنجمین نسخه از سری بازی های گاندام است و شامل نبردهای دو به دو ربات ها است و مسابقات سه به سه نیز به آن اضافه شده است. بازی کنان در بازی Gundam Versus می توانند به بیش از صد ربات دسترسی داشته باشند، همچنین گزینه های زیادی برای سفارشی سازی وجود دارد تا بازیکنان بتوانند قابلیت های مورد نظر خود را به این ربات ها اضافه کنند.
ناشر بازی اعلام کرده است که بازی Gundam Versus برای پلی استیشن 4 در آمریکای شمالی در تاریخ 29 سپتامبر 2017 منتشر خواهد شد.