هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تاریخ عرضه Red Dead Redemption 2 منتشر شد (+ فیلم)

تاریخ احتمالی عرضه Red Dead Redemption 2 منتشر شدراک استار آبان سال گذشته اعلام کرد در حال طراحی نسخه جدیدی از بازی Red Dead Redemption است که اولین بار در سال 2010 عرضه شد. چندی پیش این استدیو تأیید کرد این بازی در سال 2018 عرضه خواهد شد.
هفته گذشته یکی از خرده فروشی‌های دانمارکی تاریخ عرضه این بازی را برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان تیرماه سال آینده (8 ژوئن) اعلام کرد. راک استار تاکنون رسماً تاریخ عرضه این بازی را تأیید نکرده است.

حالت Online Free Roam اوخر امسال به بازی Need for Speed Payback اضافه خواهد شد

طبق اعلام کمپانی EA و استدیو Ghost Games حالت online free roam اواخر سال 2018 به بازی Need for Speed Payback اضافه خواهد شد.
حالت online free roam این امکان را برای بازیکنان Need for Speed Payback فراهم می کند تا در دنیای بزرگ بازی گردش کنند. در پست توییتری تایید کننده این خبر همچنین ذکر شده که این حالت رایگان خواهد بود و تمامی علاقه مندانی که کپی از این بازی را دارند می توانند به آن دسترسی داشته باشند.