هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

قیمت DLC جدید Call Of Duty: Modern Warfare به مذاق طرفدارانش خوش نیامد

بازی کنان Call of Duty: Modern Warfare از قیمت نسخه بازسازی شده (Remastered DLC) این بازی ابراز نارضایتی کردند. نسخه الحاقی (DLC) و بازسازی شده Call of Duty: Modern Warfare تحت عنوان Variety Map Pack ماه گذشته برای پلی استیشن 4 منتشر شد. این DLC شامل چهار نقشه جدید و 10 آیتم نادر و کمیاب (supply drops) است اما قیمت آیتم‌های مذکور از سوی اکتیویژن 20 دلار اعلام شده که رقم نسبتاً بالایی است.

تریلر رسمی Call Of Duty: WWII منتشر شد

نسخه بعدی بازی Call of Duty در شرایط جنگ جهانی دوم ساخته شود و شرکت‌های اکتیویژن و اسلجهمر گیمز رسماً تریلر مخصوص این بازی را رونمایی کردند.
این تریلر به خوبی ترس و وحشت ناشی از جنگ را به نمایش گذاشته است. گرافیک این بازی خیره کننده است و به نظر می‌رسد تصاویر با سرعت 60 فریم بر ثانیه و یا بیشتر نمایش داده می‌شوند . افرادی که این بازی را پیش خرید کرده باشند پیش از انتشار بازی یک نسخه بتای خصوصی از این بازی را دریافت خواهند کرد.
سازندگان بازی اعلام کرده‌اند یک حالت زامبی در Call of Duty: WWII وجود خواهد داشت که از مبارزات اصلی مستقل است. گفته می‌شود بازی Call of Duty: WWII آبان ماه امسال منتشر خواهد شد.

به حالت چند نفره Call Of Duty: WWII شخصیت زن اضافه خواهد شد

مایکل کندری (Michael Condrey) به تازگی از اضافه شدن سربازان زن به حالت چند نفره این نسخه خبر داده است.
سربازان زن برای اولین بار در سال 2013 با به روز رسانی حال چند نفره Call of Duty Ghosts به این مجموعه اضافه شدند.