هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

فهرست بازی‌های رایگان پاییزی پلی استیشن پلاس اعلام شد (+ فیلم)

بازی های ویدئوییسونی فهرست بازی‌های رایگان پاییز سرویس پلی استیشن پلاس را اعلام کرد. فهرست بازی‌هایی که کاربران پلی استیشن 4 در این ماه به آن دسترسی خواهند داشت عبارتند از: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، Amnesia:Collection .
دو عنوان نیز برای پلت فرم پلی استیشن 3 اعلام شده است که عبارت‌اند از: Monster Jam Battlegrounds و Hustle Kings. بازی‌های Hue و Sky Force Anniversary نیز برای پلی استیشن ویتا به صورت رایگان ارائه شده است. هر دو عنوان برای پلی استیشن 4 نیز ارائه می‌شود و بازی Sky Force Anniversary نیز در پلی استیشن 3 پشتیبانی می‌شود.

تریلر جدید God Of War دشمنان این بازی را معرفی می‌کند (+ فیلم)

بازی های ویدئویییکی از مجموعه بازی‌های منحصر به فردی که سونی برای پلت فرم پلی استیشن ارائه کرده بازی God of War است. این مجموعه بازی سال‌ها است در اختیار علاقه مندان قرار می‌گیرد و تقریباً برای تمامی کنسول‌های پلی استیشن که تاکنون عرضه شده‌اند ارائه شده است.
سونی اخیراً تریلر جدیدی از این بازی را منتشر کرده که در آن طراحی و تصاویر هنری یکی از محبوب‌ترین یا نام آشناترین دشمنان این بازی، fire troll، را به تصویر می‌کشد. تاریخ دقیق عرضه این عنوان هنوز مشخص نشده اما قرار است سال 2018 برای پلت فرم پلی استیشن 4 منتشر شود.