هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی های ویدئویی را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تریلر هنگام عرضه Assassin’s Creed Origins The Hidden Ones

طرفداران بازی Assassin’s Creed هم اکنون می توانند از محتوای داستانی جدیدی از این بازی در قالب Hidden Ones لذت ببرند. داستان بازی در این محتوای جدید، اطلاعات بیشتری را درباره ی چگونگی تشکیل انجمن های اولیه Assassin Creed ارائه می دهد و در کنار ارائه ی مراحل جدید، سطح بازیکنان نیز ارتقا پیدا کرده و به روز رسانی ها مختلفی نیز به بازی اضافه شده است. رویداد های بازی در یک منطقه ی کاملاً جدید اتفاق می افتد.
یوبی سافت همچنین محتوای جدیدی به نام Discovery Tour for Assassin’s Creed: Ancient Egypt را به همراه حالت آموزشی ارائه کرده است که بازی را تبدیل به یک کلاس درس تاریخی می کند تا یک بازی ماجراجویانه. دارندگان رایانه های ویندوزی می توانند Discovery Tour را به صورت رایگان از تاریخ 20 فوریه از طریق Uplay و Steam دانلود کنند.

فهرست بازی های رایگان ایکس باکس لایو گلد فوریه 2018 منتشر شد (+ فیلم)

آن دسته از اعضای ایکس باکس لایو گلد که دستگاه ایکس باکس را دارند، ماه آینده Shadow Warrior را به رایگان دریافت خواهند کرد. بازی Assassin’s Creed Chronicles: India به صورت دانلود رایگان از 27 بهمن تا 24 اسفند در اختیار این اعضاء قرار خواهد گرفت.
دارندگان Xbox 360 نیز بازی های رایگان Split/Second را از 12 بهمن تا 26ام همین ماه به رایگان دانلود کنند. پس از آن در روزهای ابتدایی ماه اسفند و از 9ام این ماه اعضاء می توانند Crazy Taxi را دانلود کرده و بازی کنند.
از آنجایی که هر دو عنوان Xbox 360 قابلیت سازگاری با نسخه های قبل را دارند، اعضای ایکس باکس لایو گلد که یک Xbox One دارند نیز می توانند از آنها لذت ببرند. اعضاء باید این نکته را به خاطر داشته باشند که بازی های رایگان را در طی مدت اعلام شده در خواست کنند، حتی اگر قصد ندارند که فورا این بازی ها را انجام دهند، زیرا می توانند حتی بعد از تاریخ اعلام شده و در ماه های آینده نیز آنها را بازی کنند.

بسته الحاقی World of Warcraft Battle for Azeroth تابستان عرضه خواهد شد

پیش فروش بسته الحاقی جدید بازی World of Warcraft هم اکنون آغاز شده و قرار است در تابستان 2018 وارد بازار شود. افرادی که این بسته ی الحاقی را پیش خرید کرده باشند می توانند شخصیت های را خود را تا سطح 110 ارتقاء دهند. این بسته این امکان را برای بازیکنان فراهم می کند تا سفر خود را با یکی از چهار allied races جدید به نام Highmountain Tauren،Lightforged Draenei،Void Elves و Nightborne آغاز کنند.
گفتنی است بسته الحاقی Battle for Azeroth در دو نسخه ی استاندارد و دیجیتال قابل خرید است و علاقه مندان می توانند هم اکنون آن را از طریق Blizzard Shop و فروشگاه درون بازی پیش خرید کنند.

فهرست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس فوریه 2018 منتشر شد

فهرست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس فوریه 2018 منتشر شدسونی فهرست بازی های رایگان پلی استیشن پلاس( PlayStation Plus ) را برای ماه فوریه اعلام کرد. از جمله بازی هایی که این ماه به صورت رایگان در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرا ر می گیرند عبارتند از Knack و Rime.
هر دو عنوان یاد شده این ماه (فوریه) برای مشترکین دارنده ی پلی استیشن 4 به صورت رایگان در دسترس است. دارندگان پلی استیشن 3 نیز به عنوان های Spelunker HD و Mugen Souls Z به صورت رایگان دسترس خواهند داشت. دارندگان پلی استیشن ویتا نیز به صورت رایگان می توانند بازی های Exiles End و Grand Kingdom را بازی کنند.
سونی همچنین اعلام کرده است که تمامی مشترکین پلی استیشن پلاس می توانند به صورت رایگان بازی Starblood Arena را از 6 مارس بازی کنند. این عنوان یک بازی رزمی است و برای بازی با واقعیت مجازی با استفاده از هدست های PlayStation VR طراحی شده است.