هم رسان: هر هفته صدها برنامه اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. LEGO TV

اگر کودک شما یا حتی خودتان از طرفداران پرو پا قرص لگو هستید، این برنامه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. برنامه LEGO TV این امکان را برای شما فراهم می کند تا فیلم های لگو را به صورت آنلاین و آفلاین تماشا کنید. شما می توانید فیلم های مورد علاقه ی خود را دانلود کرده و هر زمانی که دوست داشتید آن را تماشا کنید.
دانلود: LEGO TV
قیمت : رایگان
تعداد نصب: 1,000,000 – 5,000,000

2. Linkfy

با استفاده از این برنامه می توانید لینک های مورد علاقه ی خود را ذخیره ، کپی و به دیگران ارسال کنید. تمامی لینک های مورد نظر شما در یک محل ذخیره می شوند. تنها کافی این برنامه را در گوشی خود نصب کنید و به ابزار جدیدی در گوشی خود دسترسی داشته باشید.
دانلود: Linkfy
قیمت : رایگان
تعداد نصب: 5,000 – 10,000

3. Outings

Outings از برنامه های مایکروسافت است و با استفاده از آن می توانید مکان های زیبا و دیدنی را برای سفر از وبلاگ های مختلف گردشگری جستجو کنید.
دانلود: Outings
قیمت: رایگان
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

4. PK Fitness

PK Fitness یک برنامه تناسب اندام است. این برنامه با یک راهکار ساده و آسان به شما کمک می کند تا متناسب با اهداف تناسب اندام خود حرکت کنید.
دانلود: PK Fitness
قیمت: رایگان
تعدا نصب: 500 – 1,000

5. Storyboard

این برنامه ویدئوهای شما را تبدیل به کمیک می کند. این برنامه با استفاده از فناوری تحقیق تجربی گوگل (experimental research) که در دستگاه شما اجرا می شود، قسمت های مختلفی از ویدئو شما را انتخاب، تنظیم و به شکل کمیک در می آورد.
دانلود: Storyboard
قیمت: رایگان
تعدا نصب: 100,000 – 500,000