هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

سیستم مورد نیاز Wolfenstein II: The New Colossus برای پی سی اعلام شد

سیستم مورد نیاز Wolfenstein II: The New Colossus برای پی سیمجموعه بازی Wolfenstein یکی از اولین بازی‌های تیرانداز اول شخص (FPS) بود که برای رایانه‌های شخصی منتشر شد و همچنین موجب محبوبیت این ژانر از بازی شد.
اوایل امسال بتسدا از انتشار نسخه جدید این عنوان به نام Wolfenstein II: The New Colossus برای رایانه‌های شخصی خبر داد. اکنون بتسدا سیستم سخت افزاری مورد نیاز برای اجرای این بازی در رایانه‌های شخصی را اعلام کرده است. لطفاً در صورت تمایل به مشاهده سخت افزار مورد نیاز این بازی به لینک خبر مراجعه فرمایید.

طی 3 روز 2 میلیون نسخه از بازی Super Mario Odyssey فروخته شد

طبق آخرین اعلام رسمی نینتندو، تا کنون 2 میلیون نسخه از بازی Super Mario Odyssey به فروش رسیده است. این میزان فروش برای نینتندو بسیار عالی است به ویژه با در نظر گرفتن این نکته که تنها 3 روز از زمان عرضه این بازی می گذرد.
عنوان های The Legend of Zelda:Breath of the Wild با فروش 4.7 میلیون و Mario Kart 8 Deluxe با 4.42 میلیون پر فروش ترین بازی های سوئیچ تا کنون بوده اند. اکنون Super Mario Odyssey با فروش 2 میلیون نسخه در روز های آغازین عرضه از بازی های 1-2-Switch و ARMS که هر دو کمتر از 1.5 میلیون فروش داشته اند، پیشی گرفته است.

PGW 2017: تریلر Shadow of the Colossus

تریلر Shadow of the Colossus در رویداد PGW 2017انتظار می‌رود بازی جدید Shadow of the Colossus در اواسط بهمن ماه امسال منتشر شود. اکنون طی رویداد Paris Games Week یک تریلر 4 دقیقه‌ای از این بازی منتشر شده تا اطلاعات بیشتری را از این بازی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.
داستان این بازی در قلمروهای باستانی روایت می‌شود که در آن موجودات Colossi پرسه می‌زنند. شما برای نجات جان معشوقه خود باید با این موجودات بجنگید تا به قدرت جادویی حیات که در دست این موجودات است دست پیدا کنید. بازی SHADOW OF THE COLOSSUS سفری پر مخاطره در میان سرزمین‌های باستانی برای جست وجوی حیوانات غول پیکر است. در این بازی باید تنها با یک شمشیر و کمان به کشف سرزمین‌های وسیع و گسترده رفته و با موجودات Colossus مبارزه کنید و هوش و ذکاوت، عزم و اراده و مهارت خود را آزمایش کنید.

PGW 2017: تریلر معرفی Marvel Spider-Man

طی مراسم Paris Games Week ، Insomniac Games و Marvel تریلر تبلیغاتی را برای بازی ماجراجویانه Spider-Man منتشر کردند، این بازی منحصراً برای کنسول پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.
در این بازی شما کنترل «پیتر پارکر» با تجربه را که حالا تجربه بیشتری در مبارزه با مجرمان پیدا کرده، به دست می‌گیرید.
در این نسخه عناصری به بازی اضافه شده که پیش از این در هیچ یک از بازی‌های Spider-Man ارائه نشده است. از جمله این عناصر می‌توان به انجام حرکات پارکور و تعامل منحصر به فرد با محیط بازی تا مبارزات و فعالیت‌های تخریبی جدید اشاره کرد.