هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار میگیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این برنامه ها وبازی ها را بررسی و از میان آنها بهترینها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه ها و بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. FingerSecurity

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدیاین برنامه این امکان را برای شما فراهم می کند تا از تمام برنامه های گوشی خود با استفاده از اسکنر اثر انگشت محافظت کنید. درست همانند قفل صفحه نمایش، می توانید از اثر انگشت برای باز کردن برنامه مورد نظر خود استفاده کنید. این قابلیت برای برنامه هایی که حاوی اطلاعات شخصی هستند بسیار مناسب است. شما می توانید از این برنامه برای افزایش لایه های امنیتی گوشی خود استفاده کنید.
دانلود: FingerSecurity
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/2
تعداد نصب: 500,000 / 1,000,000

2. Overlay Detect

بهترین برنامه ها و بازی ها اندرویدی هفتهدر اندروید 6.0 قابلیتی به نام “draw over other apps” ارائه می شود که این قابلیت امکان کشیدن یک تصویر برای یک برنامه فعال و در حال کار را فراهم می کند. گاهی این قابلیت باعث بروز مشکل برای کاربران می شود. برنامه Overlay Detect به کاربر کمک می کند تا مشکلات ایجاد شده را با نمایش تمام برنامه هایی که به صفحه نمایش دسترسی دارند برطرف کنند. با استفاده از این برنامه به سادگی می توانید برنامه های مزاحم را غیر فعال کنید.
دانلود: Overlay Detect
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/0.
تعداد نصب: 5,000 / 10,000

3. Darkmatte Icon Pack

Darkmatte دارای آیکون هایی با تم خاکستری و اشکال دایره ای است. این برنامه حاوی بیش از 1000 آیکون است. این آیکون ها اچ دی بوده و از آیکون های ماسک پشتیبانی می کند. این برنامه همچنین حاوی کاغذ دیواری هایی است که به زیبایی با تم Darkmatte هماهنگ می شوند.
دانلود: Darkmatte
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/9.
تعداد نصب: 100 / 500

4. Paint Tower!

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدیPaint Tower در واقع یه نوع بازی خانه سازی است با این تفاوت که در این بازی شما باید خودتان اشکال خانه ها را بکشید. در این بازی شما باید به جای این که اشکال هندسی را در جای خود قرار دهید اشکالی را رسم کنید و به بالای صفحه بفرستید. درست برعکس خانه سازی. هدف از این بازی این است که اشکال را به گونه ای رسم کنید که برج شما تعادل داشته باشد و به پایین سقوط نکند.
دانلود: Paint Tower!
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 3/6.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000

5. red

بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدیرنگ قرمز را دوست دارید؟ اگر تصمیم دارید این بازی را بازی کنید بهتر است این رنگ را دوست داشته باشید. هدف این بازی جورچین بسیار ساده است؛ باید تمام صفحه را به رنگ قرمز در بیاورید. هر مرحله منطق خاص خود را دارد. وظیفه ی شما این است که منطق بازی را پیدا کرده و صفحه را به رنگ قرمز در بیاورید.
دانلود : red
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/9.
تعداد نصب: 10,000 / 50,000