هم رسان : اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مرتبط با دنیای بازی های ویدئویی را نداشته اید، با منتخبی از مهم ترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

تاریخ عرضه Final Fantasy VII احتمالاً سال آینده مشخص خواهد شد

مرور بازی های ویدئوییچند سالی از زمان گزارش Square Enix مبنی بر ساخت مجدد Final Fantasy VII می‌گذرد. متاسفانه هنوز تاریخ عرضه این بازی بازسازی شده مشخص نشده اما برخی کارشناسان معتقدند معرفی این بازی در سال 2018 اتفاق خواهد افتاد. این پیش بینی بر اساس ارتباط کنفرانسی با سرمایه گذاران این شرکت مطرح شده که در آن مدیر عامل و رئیس Square Enix اعلام کرد تاریخ انتشار عناوین مهم در حال ساخت بین اواخر ماه سوم سال مالی 2018 و رویداد E3 اعلام خواهد شد.
هنوز مشخص نیست نسخه بازسازی Final Fantasy VII جز این عناوین اصلی خواهد بود یا خیر. گفته می‌شود Final Fantasy VII Remake در حال حاضر تنها برای PS4 آماده می‌شود که این به این معناست که بازی کنان Xbox One و Switch به این بازی دسترسی نخواهند داشت.

به روز رسانی Gran Turismo Sport به زودی منتشر می‌شود

مرور بازی های ویدئوییاین هفته محتواهای جدیدی برای بازی Gran Turismo Sport منتشر خواهد شد. اولین به روزرسانی این بازی یک پچ 1.06 است که دوشنبه هفته گذشته (6 آذر)منتشر شد و امکان دسترسی به خودروهای جدید، حالت آفلاین GT League و غیره را برای بازیکنان به ارمغان آورد.
12 خودروی جدید دیگر نیز طی یک به روز رسانی رایگان در ماه آینده به این بازی اضافه خواهد شد. توسعه دهندگان این بازی در نظر دارند از حالا تا اسفندماه حدود 50 خودروی جدید را به بازی Gran Turismo Sport اضافه کنند.
در پچی که 6 آذر منتشر شد می‌توانید حالت‌های Livery Editor، Scapes و Campaign را به صورت آفلاین بازی کنید البته همچنان برای ذخیره بازی به اینترنت نیاز دارید. همچنین تنظیمات مختلفی برای تعادل گیم پلی بازی نیز در اختیار بازیکنان قرار گرفته است.

بازی SpellForce 3 شانزدهم آذر منتشر خواهد شد

مرور بازی های ویدئوییبازی ویدئویی SpellForce 3 هم اکنون در حال آماده سازی برای عرضه در تاریخ 16 آذر است. علاقه مندان می‌توانند این بازی را در سیستم رایانه‌های شخصی با زبان انگلیسی و آلمانی بازی کنند.
این نسخه از بازی حوادث پیش از داستان نسخه تحسین برانگیز SpellForce:The Order of Dawn را روایت می‌کند.
در طول بازی SpellForce 3 بازیکنان باید با شرکت در یک مبارزه تک نفره 30 ساعته در دنیای SpellForce تلاش کنند تا معمای داستانی پیچیده و حماسی را حل کنند. بازیکنان می‌توانند این مبارزات را از طریق Co-op با دوستان خود انجام دهند و یا با حالت‌های چند نفره مبارزات را با 6 بازیکن ادامه دهند. برخی از ویژگی های این بازی عبارتند از:
گیم پلی منحصر به فرد که استراتژی سبک واقعی را با سبک بازی‌های نقش آفرین ترکیب می‌کند
امکان ایجاد گروهی از قهرمانان و انتخاب کامبوهای مختلف با مهارت‌های جنگی متفاوت
تقویت و فرمان ارتش خود، استفاده از سبک‌های استراتژیک جنگی متعدد، داستانی حماسی و …