cars باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل خبر لطفا به لینک خبر مراجعه فرمایید.

کمپانی فراری اتومبیل روداستر LaFerrari Aperta دیگری را برای کارهای خیرخواهانه ساخت

فراری وعده داده بود تنها 209 دستگاه از رود استرهای LaFerrari Aperta تولید خواهد کرد اما به تازگی در حال ساخت روداستر LaFerrari Aperta دیگری است که در این صورت تعداد کل این مدل به 210 دستگاه می‌رسد.
فراری این خودرو را برای جشن 70 سالگی آماده خواهد کرد و این خودرو از رنگ منحصر به فردی برخوردار خواهد بود. این خودرو به نفع یک خیریه به حراج گذاشته می‌شود و انتظار می‌رود با قیمت پایه 4.7 میلیون دلار چکش بخورد.

خودروی جدید مازراتی معرفی شد

کمپانی مازراتی جدیدترین خودروی خود از سری خودروی‌های Ghibli را معرفی نمود.
خودروی جدید مازراتی Ghibli GranLusso دارای طراحی چرمی همانند مدل قبلی است که به همراه جلو پنجره جدید و طراحی مشکی جدید عرضه شده است.
خودروی جدید Ghibli GranLusso دارای یک سپر جدید در جلو به همراه جلو پنجره ساخته شده از کروم است و لوگوی مازارتی بر روی آن خود نمایی می‌کند.

خودروی جدید الکتریکی BMW i3 رسماً معرفی شد

بی ام و از رونمایی خودروی الکتریکی جدید بی ام و i3 خبر داد. به گزارش هم رسان، نسخه جدید بی ام و i3 با یک باتری بزرگ‌تر، طراحی متفاوت و همچنین گزینه‌های بیشتری برای انتخاب موتور نسبت به مدل قبلی ارائه شده است.
هم اکنون خودروی الکتریکی جمع و جور بی ام و i3 با یک طراحی جدید و با نام i3s معرفی شده است. مدل جدید i3s دارای 184 اسب بخار نیروی الکتریکی خواهد بود که در مقایسه با نسخه استاندارد i3 (170 اسب بخار) 14 اسب بخار بیشتر است. بی ام و ادعا کرده محدوده سرعت موتور i3s، قدرت و گشتاور آن در محدوده توانایی‌های عملکردی آن در مقایسه با i3 حدود 40 درصد بهبود یافته است.
به گفته کمپانی بی ام و، خودروی جدید i3s می‌تواند به فاصله 6.8 ثانیه به سرعت 60 مایل بر ساعت برسد و دارای حداکثر سرعت 100 مایل بر ساعت است . الکتریکی مجهز به یک موتور بنزینی دو سیلندر (به صورت اختیاری) نیز هست که برد حرکتی این خودرو را به 180 مایل می‌رساند.
کابین مدل جدید i3s مجهز به جدیدترین فناوری‌های این شرکت است که از جمله آن‌ها می‌توان به سیستم سرگرمی iDrive 6 اشاره کرد که در یک صفحه نمایش عریض 10.25 اینچی اجرا می‌شود.