هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی ندارند تا تمامی برنامه‌ها را بررسی و از میان است بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه‌های این هفته به شرح زیر است:

1. NavBar Animations

NavBar Animations یک برنامه سرگرمی است که می‌تواند انیمیشن‌های جالبی را به نوار نویگیشن دستگاه شما اضافه کند. شما می‌توانید هر بار از انیمیشن‌های رنگا رنگ و جالب بسیاری که در دسترس شما قرار می‌گیرد استفاده کنید.
دانلود: NavBar Animations
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/5 – 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

2. LaunchBoard

LaunchBoard جایگزینی برای کشوی برنامه در لانچر گوشی شما است. LaunchBoard یک صفحه کلید ساده است و کافی است یک حرف را در بنویسید تا تمامی برنامه‌هایی که با آن حرف آغاز می‌شوند برای شما نمایش داده شود. با استفاده از این برنامه می‌توانید با سرعت بیشتری برنامه‌های خود را در کشوی برنامه‌های پیدا و راه اندازی کنید.
دانلود: LaunchBoard
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6 – 5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

3. Another Widget

لانچر گوشی جدید پیکسل 2، در بالای صفحه خانه دارای ویجتی است که تاریخ، رویدادهای تقویم و آب و هوا را نمایش می‌دهد. این ویجت طراحی ساده و زیبایی دارد. در صورتی که علاقه مند به داشتن چنین ویجتی در گوشی‌های خود هستید می‌توانید از Another Widget استفاده کنید. این برنامه علاوه بر موارد بالا، قابلیت‌های دیگری را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.
دانلود: Another Widget
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 3/9 – 5
تعداد نصب: 50,000- 100,000

4. Flappy Dunk

همان طور که از اسم Flappy Dunk مشخص است، برای ساخت این بازی از Flappy Bird الهام گرفته شده اما به شکل متفاوتی ارائه می‌شود. در این بازی دو وظیفه دارید: توپ را در داخل حلقه بیندازید و از برخورد آن با زمین جلوگیری کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی صفحه نمایش خود ضربه بزنید تا پرش کنید. با هر پرتاب چرخشی (swishing shots) می‌توانید امتیاز اضافه بگیرید. در صورتی که موفق به پرتاب توپ در حلقه نشوید یا با زمین برخورد کنید، بازی را می‌بازید.
دانلود: Flappy Dunk
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/6 – 5
تعداد نصب: 1,000,000 – 5,000,000

5. Mmm Fingers 2


در این بازی هیولاها سعی دارند انگشت شما را بخورند. شما باید از بروز این اتفاق جلوگیری کنید. برای اینکه به هیولاهای بازی برخورد نکنید دست خود را بر روی صفحه به این طرف و آن طرف بکشید اما مراقب باشید گاهی اوقات هیولاها ناگهان مسیر خود را تغییر می‌دهند. برای انجام این بازی باید تمرکز بالایی داشته باشید تا بتوانید به موقع عکس العمل نشان دهید.
دانلود: Mmm Fingers 2
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4/4 – 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000