هم رسان: موس پد یا موس مت، صفحه‌ای است که در زیر موس قرار می‌گیرد و برای قرار دادن و جابجا کردن آسان موس استفاده می‌شود. شرکت لاجیتک با یک موس پد جدید به نام POWEPLAY به کمک علاقه مندان به گیم آمده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از بتانیوز، این موس پد نه تنها راحتی کار با موس را تضمین می‌کند، بلکه قادر به شارژ بی سیم موس است تا هیچ وقت موس شما بی شارژ نماند.

البته به منظور استفاده از این ویژگی، شما نیاز به یک موس سازگار با POWERPLAY دارید و به همین منظور لاجیتک دو موس جدید G903 و G703 را معرفی نموده که آن‌ها دو موس بی سیم مخصوص بازی‌های رایانه‌ای هستند که به خوبی با این پد شارژر سازگار و قابل استفاده هستند. این موس پد، شامل یک گیرنده یکپارچه LIGHTSPEED Wireless است که از پاسخ دهی سریع برخوردار است. این شرکت با استفاده از یک فناوری شارژ بی سیم یکپارچه، سبب شده تا فقط یک بخش کوچک این موس پد کار شارژ را بر عهده نداشته باشد، بلکه تمام سطح موس پد به یک شارژر تمام عیار تبدیل شود. در معرفی این موس پد لاجیتک این چنین توضیح می‌دهد:
POWERPLAY، یک میدان انرژی الکترومغناطیسی در یک سطح وسیع تولید می‌کند، بنابراین شما لازم نیست موس مخصوص بازی را بر روی یک شارژ کوچک با فضای محدود قرار دهید. این میدان الکترومغناطیسی در یک جا جمع می‌شود و به قسمت زیرین موس منتقل می‌شود. این موس پد تنها 2 میلی متر ضخامت دارد و استفاده از آن در یک بازی پرهیجان بسیار آسان است و هر چقدر هم بازی شما طول بکشد موس شما هرگز بی شارژ نخواهد ماند.

POWERPLAY در حال حاضر، 99.99 $ قیمت دارد و قرار است تا اواخر همین ماه روانه بازار شود.