هم رسان: شما می‌توانید وضعیت آب و هوا را که ایستگاه‌های هواشناسی منتشر می‌کنند بخوانید یا بشنوید اما اگر قبل از بیرون رفتن از منزل می‌توانستید وضعیت آب و هوای هر روز را با دستانتان لمس کنید، حتماً اتفاق جالبی بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این همان ایده‌ای است که در پشت طرح فردی به نام Ellie Zen وجود دارد. به طوری که به جای اینکه به تلویزیون، روزنامه و یا نرم افزارهای تلفن همراه برای اطلاع از وضعیت آب و هوا تکیه کنید می‌توانید از روشی جدید و خلاقانه بهره ببرید. این طراحی هوشمندانه شرایط فضای باز را برای شما در یک محیط میکروکلایمت و جمع و جور فراهم می‌کند و شما می‌توانید قبل از اینکه پای خود را از خانه بیرون بگذارید، با دست‌های خود وضعیت آب و هوا را لمس کنید.

بخش بالایی این محصول، شاخص‌های بصری در مورد وضعیت آب و هوا را به شکل‌های خورشید، ابر، باران و برف به تصویر کشانده است. در نزدیکی کف دستگاه، فرد می‌تواند وزش نسیم، قطره‌های باران، دانه‌های برف و درجه حرارت دقیق هوای بیرون را با دست خود احساس کند و طبق آن لباس مناسب برای بیرون رفتن را انتخاب کند. در یک رابط کاربری ساده، وضعیت آب و هوایی کل هفته قابل مشاهده است تا شما با دقت کامل بدانید چه هفته‌ای در پیش رو خواهید داشت.