هم رسان: با توجه به این که قرار است در اواخر سال جاری آی او اس 12 منتشر شود، این به این معناست که آی او اس 7 چیزی در حدود 5 سال پیش منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از آبرگیزمو، اگر بیشتر کاربران آی او اس از جدیدترین نسخه آن استفاده می کنند، واتس آپ نیز اپلیکیشن خود را برای پشتیبانی از این سیستم عامل به روزرسانی کرده است و اعلام می کند که از سال 2020 دیگر از آی او اس پشتیبانی نخواهد کرد.
به بیان دقیق شرکت قصد دارد تا نسخه های آی او اس 7 و قدیمی تر را دیگر پشتیبانی نکند. هنوز 2 سال تا قطع این پشتیبانی زمان باقی مانده است و این به این معناست که آی او اس 7 تا سال 2020 از هفت سال پشتیبانی واتس آپ برخوردار خواهد شد. این کاملا خوب است و همانطور که گفتیم بعد از هر به روزرسانی آی او اس معمولا کاربران خیلی سریع خود را به سیستم عامل جدید ارتقاء می دهند.


همچنین در این پست آمده است که اندروید گینگربرد نیز در سال 2020 و نوکیا اس 40 پس از 31 دسامبر 2018 از پشتیبانی واتس آپ محروم خواهد شد که حدس می زنیم باعث شگفتی افراد زیادی نخواهد بود. به هر حال این خبرها به طور کلی باعث تعجب نیستند، اما در صورتی که به هر دلیل همچنان مجبور باشید از دستگاهی با سیستم عامل آی او اس 7 یا نسخه قدیمی تر در سال 2020 استفاده کنید، باید در نظر داشته باشید دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید