هم رسان: ممکن است شما برای اعلام تمام شدن زمان پخت غذا، یادآوری یک قرار ملاقات مهم و یا بیدار شدن از خواب از زنگ تنظیم هشدار استفاده کنید. در صورتی که این شما این کارهای مهم را از دست بدهید، تنظیم یک هشدار معنایی نخواهد داشت اما متأسفانه به نظر می رسد بعضی از کاربران Sonos با این مشکل روبرو شده اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، یکی از سردبیران سایت Engadget که با این مشکل مواجه شده است. ظاهراً تعداد زیادی از کاربران Sonos از این مسئله شکایت کرده اند که هشدارهای این دستگاه دقیقاً یک روز پیش از زمان برنامه ریزی شده به صدا در آمده است. این به این معناست که اگر شما دستگاه را برای صبح روز یکشنبه تنظیم کرده باشید، هشدارهای آن روز شنبه شما را از خواب بیدار خواهد کرد.

انجمن Sonos در پستی این طور اعلام کرده است: «از صبح امروز مشکلی در مورد هشدارهای Sonos پیش آمده است و نمی توان این هشدارها را خاموش کرد. ما تلاش می کنیم این مشکل را برطرف کنیم اما در حال حاضر تمامی هشدارهای برنامه ریزی شده زودتر از موعد فعال خواهند شد و نمی توان آنها را متوقف کرد مگر این که خودشان مجدداً از کار بیفتند. ما از بروز این مشکل متأسفیم و تیم های شرکت در تلاش برای از بین بردن این حالت هستند. به محض آماده شدن روزرسانی ها، آنها را در اختیار کاربران قرار خواهیم داد.»
آنها همچنین یک راه حل موقت برای این مشکل ارائه کرده اند: «در صورتی که شما هشداری برای فردا تنظیم کرده اید که شروع شده است و نمی توانید آن را متوقف کنید، می توانید به کنترل کننده Sonos بروید و گزینه Alarms را انتخاب کنید. سپس تمامی هشدارهای تنظیم شده را غیرفعال کنید. در صورتی که غیرفعال کردن هشدارها نتوانست هشدارها را متوقف کند، می توانید آنها را حذف کنید که در این صورت حتماً متوقف خواهند شد.»

منبع: ubergizmo