هم رسان: موسیقی می‌تواند شنیده و احساس شود اما به ندرت می‌توان آن را دید اما حالا هدفون‌های Glow قابلیت دیده شدن را به تجربه گوش دادن به موسیقی افزوده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، این هدفون بسیار شبیه اکولایزر است که به مردم در دیدن موسیقی کمک می‌کند، هدفون‌های Glow نیز حاوی کابل‌های ویژه‌ای هستند که نور را همزمان با صدا برای شما پخش می‌کنند.

برای آوردن نوآوری به صنعت صوتی قابل حمل، در این ایرفون ها از یک ماده جدید به نام Fibrance استفاده شده که توسط کورنینگ (گروه سازنده گوریلا گلس) ساخته شده است. Fibrance یک کابل فیبر نوری است که به جای انتقال نور در داخل آن، به پخش نور در سراسر طول کابل می‌پردازد و نوری شبیه به نور لیزر ایجاد می‌کند. Fibrance هیچ گرمایی تولید نمی‌کنند، بنابراین استفاده از آن‌ها برای فرد آزار دهنده نخواهد بود.

با کمک یک اپلیکیشن می‌توان نور این ایرفون را تنظیم کرد تا پیوسته بتابد و یا مطابق با شدت موسیقی کم و زیاد شود. همچنین این برنامه، شدت نور را تنظیم می‌کند؛ به طوری که حتی در روز روشن نیز قابل مشاهده است. اکثر شرکت‌ها برای قرار دادن آرم خود بر روی ایرفون های کوچک دچار مشکل هستند اما Glow می‌تواند در این زمینه نیز کمک کننده باشد. قیمت این ایرفون در حال حاضر 169 دلار است.