هم رسان: اگر در ایام نوروز قصد سفر در جاده‌های سرسبز کشورمان را دارید و دوست دارید از مناظر دیدنی عکس‌هایی با کیفیت HD تهیه کنید؛ بهتر است دوربین HD واوا دش (VAVA Dash) را خریداری کنید تا بتوانید از مناظر اطراف خود با زاویه دیدی 360 درجه عکس تهیه کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، آینده از آن دوربین‌های هوشمند است. در خانه این دوربین‌ها می‌توانند برای مراقبت از فرزندان، حیوانات خانگی و یا جلوگیری از ورود دزدها استفاده شوند. در محل کار، برای تعیین زمان ورود به سیستم، و غیره قابل استفاده هستند. حالا واوا دش، اولین گام به سوی ارائه یک تجربه فوق العاده قابل اعتماد در خودروها را برداشته و مجهز به طیف گسترده‌ای از قابلیت‌ها است و می‌توان از آن به دلایل امنیتی و یا فیلم برداری استفاده نمود.

آیا تا به حال شده برای خریدهای نوروزی، خودروری خود را در پارکینگ یک فروشگاه پارک کنید بعد به هنگام برگشتن متوجه شوید کسی به ماشین شما خط انداخته یا آینه بغل‌های شما را شکسته است؟ این لحظه بسیار تلخ است؛ به ویژه اینکه هیچ راهی برای اثبات آن نداشته باشید. همین جاست که واوا دش به کمک شما می‌آید و چون در نبود شما چهار چشمی مراقب خودروی شما بوده، از هر اتفاقی فیلم برداری کرده است. بنابراین تشخیص فرد خاطی برای شما آسان می‌شود.

ممکن است سفری خانوادگی یا دوستانه را با خودرو آغاز کرده باشید و دوست داشته باشید از لحظه لحظه با هم بودن عکس بگیرید و آن را به صورت آنلاین با دیگران به اشتراک بگذارید. کافی است دوربین واوا دش را به سمت صورت خود بر گردانید تا به یک دوربین HD داخل خودرو تبدیل شود.

واوا دش دوربین کاملاً مناسبی برای خودرو است و بدون پرت کردن حواس شما از رانندگی، کار خود را انجام می‌دهد. با چرخش کامل و 360 درجه این دوربین می‌تواند تمام نقاط اطراف خودرو را پوشش دهد. این دوربین با یک برنامه نسبتاً جامع به بازار آمده که از طریق آن می‌توانید شروع / مکث / توقف فیلم برداری فول HD (در 60fps) و گرفتن عکس‌ها را کنترل نمایید و بلافاصله آن عکس و فیلم‌ها به گوشی شما منتقل می‌شود. همچنین واوا یک کنترل از راه دور کوچک نیز دارد تا با فشردن آن عکس برداری انجام شود، ضمن اینکه تمرکز شما بر جاده و چرخ‌ها را افزایش می‌دهد تا مشغول چشم دوختن به صفحه نمایش گوشی شوید. این دوربین دارای حسگر G است که ترمز ناگهانی خودروی جلویی را درک و به شما اطلاع می‌دهد، همچنین اگر کسی دنده عقب بگیرد و به جلوی خودروی شما برخورد نماید، با فیلمبرداری صحنه حادثه همه چیز قابل اثبات است. ضمناً می‌توانید این دوربین را در حالت پارکینگ قرار دهید تا در نبود شما مراقب خودرو شما باشد. این دوربین تا 30 روز قابلیت ضبط کردن فیلم دارد و بعد از آن باید حافظه‌اش را خالی کنید.

قیمت این دوربین 119 دلار است.