هم رسان: DICE اطلاعات بیشتری را درباره مواردی که می توانید از به روزرسانی ماهیانه در برنامه تابستانی انتظار داشته باشید، ارائه کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از یوروگیمر، نقشه جدید Prise de Tahure در بخش چند نفره بازی Battlefield 1 یکی از این به روز رسانی ها است. نقشه Prise de Tahure پس از عملیات Nivelle Offensive در فصل پاییز شروع می شود و به عنوان بخشی از به روزرسانی های تابستانه به طور رسمی رونمایی خواهد شد. DICE درباره این نقشه جدید می گوید: «در این نقشه نیروهای ارتش فرانسه تمام تلاش خود را می کنند تا ارتفاعات منطقه Butte-de-Tahure را از دست دشمن باز پس بگیرند. سنگرهای خط مقدم این نقشه از میان چندین روستا می گذرد که به دلیل نبردهای دائمی گارد ضربت آلمان و مهاجمان فرانسوی چیزی تا تخریب کامل آنها نمانده است. این جنگ یک جنگ فرسایشی است و رمز پیروزی در این میدان سازگاری با محیط و اجرای تاکتیک های خاص است.

DICE اعلام کرده نقشه پیش از این رونمایی شده Nivelle Nights همانطور که از اسم آن می توان متوجه شد در طی ساعات شب انجام می شود. خرداد ماه امسال برای دارندگان نسخه Nivelle Nights بازی Battlefield 1 توزیع خواهد شد. DICE می گوید: «این نقشه شبانه در میدان های گل آلود در اطراف Malmaison و Soupir روی می دهد. از هر تاکتیک دفاعی استفاده کنید زیرا دشمنان برای به دست آوردن هر اینچ از سرزمین شما سخت تلاش خواهند کرد.»