هم رسان: اسنوبرد سوارهایی که به دنبال یک اسنوبرد سازگار با محیط زیست با عملکرد و قدرت مانور بالا هستند، حتماً به اسنوبرد جدید Anticonf علاقمند خواهند شد. این محصول جدید از فناوری Next Core استفاده کرده و در ساخت آن چوب بامبو و چوب پنبه به کار رفته است.

به گزارش هم رسان، با تماشای فیلم زیر می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره طراحی و ساخت Anticonf Snowboard به دست آورید. این اسنوبرد جدید در مقایسه با دیگر اسنوبردهایی که سازگاری کمتری با محیط زیست دارند سواری راحت‌تر و روان‌تری را ایجاد می‌کند.
گروه توسعه این محصول در Anticonf توضیحات بیشتری درباره ویژگی‌ها و ساخت سازگار با محیط زیست این اسنوبرد ارائه کرده‌اند: «در بیشتر صنایع استفاده از درختان و فراوده های چوبی به معنای عملکرد پایین‌تر است. اما در مورد ما این طور نیست. ما در پروژه خود تحولی در روش‌های تحقیق و توسعه ایجاد کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم از گیاهان و فرصت‌هایی که ارائه می‌کنند به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم. این پروسه خلاقانه از بررسی ویژگی‌های مکانیکی گیاهان شروع شد. در این پروژه ما بهترین گیاهان از جمله چوب پنبه، بامبو، کتان و رزین‌های اپوکسی را مورد مطالعه قرار دادیم که همگی آن‌ها در مقایسه با قطعات قدیمی امتیازات ویژه‌ای داشتند.»

بر اساس این مواد جدید، قطعات کلاسیک بخش هسته چوبی اسنوبردهای قدیمی از ابتدا طراحی شدند که این فرایند باعث به وجود آمدن تکنولوژی Next Core © شد. این نسل جدید از هسته ترکیبی از نی‌های بامبو و چوب پنبه است. به خاطر این ترکیب منحصربه فرد انرژی دقیقاً به همان جایی که باید هدایت می‌شود. در جاهایی که به مقاومت مکانیکی نیازی نیست وزن کاهش می‌یابد و ارتعاشات نیز به وسیله چوب پنبه جذب می‌شود.
به علاوه طی فرایند آماده سازی لایه‌های مختلف، به جای الیاف شیشه‌ای قدیمی از الیاف کتان صد در صد طبیعی و به جای رزین‌های قبلی از رزین ایپوکسی طبیعی استفاده می‌شود. محصول نهایی یکی از سبزترین و به معنای دقیق‌تر از طبیعی‌ترین اسنوبردهای ساخته شده است. فناوری Next Core © با ارتقاء و بهبود عملکرد تمامی بخش‌ها حرکتی بهتر و سواری روان‌تر و سبک‌تری را برای علاقمندان به ارمغان می‌آورد.