هم رسان: با رونمایی گوشی Galaxy S8 شاهد تصمیم عجیب و غریب سامسونگ برای قرار دادن حسگر اثر انگشت در پشت دستگاه بودیم که افراد زیادی از این تصمیم اظهار نارضایتی کردند. سامسونگ پس از به پایان رساندن زمان خود برای تولید یک حسگر جاسازی شده در لحظات آخر تصمیم گرفته این حسگر را در کنار دوربین پشتی قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، این طراحی در گوشی در دست تولید گلکسی نوت 8 تغییر خواهد کرد. در مجموعهای از عکسهای منتشر شده در Weibo یک ماکت از گوشی گلکسی نوت 8 را نشان می دهند. این ماکت جلو و پشت گوشی را نشان می دهد و نکته جالب توجه نحوه قرار گیری دوربین های پشتی است. چیزی که در این عکس ها به چشم نمی خورد حسگر اثر انگشت است.

گلکسی نوت 8این مسئله باعث گمانه زنی هایی شد که سامسونگ بالاخره موفق به استفاده از حسگر اثر انگشت جاساز شده و از این فناوری در گوشی گلکسی نوت 8 به کار خواهد برد. استفاده از دوربین دوگانه به هیچ وجه باعث تعجب نمی شود زیرا این روزها خبرهای زیادی درباره این سیستم دوربین می شنویم. این طور به نظر می رسد که نوت 8 شباهت زیادی به گلکسی اس 8 دارد که البته از قلم S Pen نیز پشتیبانی می کند.
اما نمی توان با قاطعیت این شایعات را پذیرفت. مخصوصاً با توجه به اینکه بسیاری از قابلیت های شایعه شده درباره گلکسی اس 8 نیز نقش بر آب شد.