هم رسان: بدون شک گوشی Nokia 3310 یکی از گوشیهای نمادین در بازار گوشی های همراه است زیرا این گوشی دارای عمر باطری شگفت انگیز، ساخت محکم و مقاوم و همچنین مجموعه ای از قطعات، مدها و ترفندهای غیر رسمی بود که کاربران می توانستند با این گوشی استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، در سال 2017 که عصر گوشی های هوشمند و پیشرفته است، دستگاه هایی نظیر Nokia 3310 تنها به درد موزه ها می خورد. اما «ایوان بلاس» در گزارشی در VentureBeat خبر جالب توجهی منتشر کرده است. در صورت درست بودن شایعات به نظر می رسد شرکت HMD Global قصد دارد نسخه جدیدی از گوشی Nokia 3310 را در کنگره جهانی موبایل در اسفند ماه رسماً رونمایی کند.

شرکت HMD Global دارای مجوز ساخت گوشی هایی با نام نوکیا است. نوکیا از بخش ساخت گوشی های همراه خارج شده بنابراین یک شرکت دیگر می توانند مجوز ساخت گوشی هایی با نام نوکیا را داشته باشد.
اطلاعات زیادی درباره این نسخه جدید از این گوشی قدیمی وجود ندارد به جز اینکه این گوشی با قیمت 59 یورو به فروش خواهد رسید. هنوز نمی توان با قطعیت گفت این گوشی دارای طراحی کاملاً مشابه با Nokia 3310 خواهد بود و یا اینکه با طراحی جدید و به روزرسانی شده ای عرضه خواهد شد. بنابراین باید تا زمان رونمایی آن در کنگره جهانی موبایل منتظر بمانیم.