هم رسان: اینستاگرام نیز مانند فیس بوک به جای نمایش تمامی پست ها به ترتیب زمانی، از یک الگوریتم دسته بندی فید استفاده می کند. این قابلیت فوق العاده است زیرا شما می توانید تمامی عکس هایی که تمایل زیادی برای دیدنشان دارید را ببینید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از howtogeek، اما گاهی این مسئله باعث می شود پستی از یک کاربر اینستاگرام که دوست دارید همه پست های او را ببینند، از نظر شما مخفی بماند.
شما نمی توانید نظم نمایش پست ها را در فید خود کنترل کنید اما می توانید با انجام تنظیماتی در زمان پست گذاشتن کاربران خاص در اینستاگرام، اعلان دریافت کنید. با ما همراه باشید تا نحوه فعال کردن این قابلیت را یاد بگیرید.
زمانی که در حال چرخ زدن در حساب کاربری خود هستید، در صورت مشاهده پستی از فردی که تمایل دارید برای مشاهده پست های بعدی او اعلان دریافت کنید، روی سه نقطه گوشه سمت راست بالا بزنید و بعد گزینه Turn on Post Notifications را اتنخاب کنید. پس از این هر بار که این کاربر پستی در اینستاگرام بگذارد، شما یک اعلان دریافت خواهید کرد.

شما می توانید اعلان ها را از صفحه پروفایل افراد نیز فعال کنید. یکبار دیگر سه نقطه گوشه راست بالا را باز کنید و گزینه Turn on Post Notifications را فعال کنید.