هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به بازی ها را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

جدیدترین تریلر بازی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands منتشر شد (+فیلم)

یک تریلر جدید همزمان با رونمایی از بازی چند نفره Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands منتشر شده است. افراد زیادی منتظر عرضه این بازی بودند و حالا می‌توان آن را بر روی PlayStation 4، Xbox One و سیستم‌های رایانه‌ای بازی کرد.
طی جریان بازی شما به هر طریقی که دوست داشته باشید می‌توانید نیروهای Santa Blanca Cartel را به مبارزه بطلبید و آن‌ها را از بین ببرید. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands اولین بازی تیراندازی نظامی کاملاً آزاد است که می‌توانید آن را به تنهایی و یا با چهار بازیکن دیگر بازی کنید.

بسته الحاقی نسخه بازسازی شده CoD: Modern Warfare به زودی منتشر خواهد شد

Call of Dutyاکتیویژن به تازگی بسته الحاقی جدیدی به نام Variety Map Pack را معرفی کرده که شامل چهار نقشه جدید به نام‌های Broadcast، Chinatown، Creek و Killhouse می‌شود. این نقشه‌ها پیش از این در سال 2008 در نسخه اصلی بازی منتشر شده بودند و احتمالاً نام آن‌ها برای بعضی از شما آشنا است.
این بسته الحاقی با 5 دلار افزایش نسبت به ده سال پیش به قیمت 14.99 دلار به فروش خواهد رسید.

امکان اجرای بازی Zelda Breath of the Wild در رایانه‌های شخصی (+فیلم)

Zelda Breath of the WildZelda: Breath of the Wild هم اکنون به لطف شبیه ساز CEMU emulator بر روی سیستم‌های رایانه‌ای شخصی قابل اجرا خواهد بود. شبیه ساز کنسول CEMU emulator از سال 2015 با هدف اولیه اجرای بازی‌های Wii U بر روی رایانه‌های شخصی توسعه یافته و بسته به عنوان بازی‌ها از موفقیت خوبی برخوردار بوده است.
بازی Zelda: Breath of the Wild هم اکنون بر روی رایانه‌های شخصی قابل اجرا است اما گروه سازنده CEMU گفته برای اجرای این بازی به صورت کامل به چند ماه زمان نیاز دارند.