هم رسان: اگر در طول هفته فرصت دنبال کردن تمامی اخبار مربوط به گوشی های هوشمند را نداشته اید، با مرور مهمترین اخبار این هفته همراه ما باشید. در صورت تمایل برای مشاهده متن کامل اخبار می توانید بر روی تیتر خبر کلیک کنید.

تولید کانسپت موتورسیکلت بی ام و K75 Alpha به واقعیت پیوست

«محمد دوروک اردم» چندی پیش کانسپت موتورسیکلتی موسوم به بی ام و آلفا را طراحی کرد و تصاویر آن در وب سایت Behance قرار گرفت. طراحی این موتورسیکلت بسیار جالب است و در نگاه اول بیننده را یاد فیلم‌های علمی- تخیلی می‌اندازد.
متأسفانه کانسپت هایی که به صورت غیر رسمی معرفی می‌شوند به ندرت وارد خط تولید خواهند شد اما موتور سیکلت بی ام و K75 آلفا از این قاعده مستثنی بوده و قرار است با همکاری شرکت موتورسیکلت سازی Makr تولید شود.

نسخه مسابقه‌ای اتومبیل Aston Martin Vantage S Red Bull رونمایی شد

شرکت آستون مارتین جدیدترین نسخه خاص ابرخودروی خود را با نام Vantage S Red Bull Racing Edition رونمایی کرد.
این خودرو در دو نسخه موتور قدرتمند V8 و V12 خود شرکت آستون مارتین موجود است. هر دو نسخه دارای تجهیزاتی متمایز و خاص است که علاقه مندان به مسابقات فرمول 1 با آن آشنا هستند.

مدل جدید مرسدس AMG GT C روداستر رونمایی شد

مرسدس از چندین خودرو جدید و سفارشی AMG رونمایی کرد؛ یکی از این خودروها مدل جدید AMG GT C Roadster Edition 50 است.
از این مدل تنها 500 دستگاه تولید خواهد شد. مدل GT C رود استر «ادیشن» با رنگ خاکستری تیره (Graphite Grey Magno) بدنه آن از دیگر مدل‌ها متمایز می‌شود.
در داخل خودرو نیز ترکیبی از رنگ‌های نقره‌ای و مشکی به کار رفت است. این رنگ‌ها نه تنها با رنگ نقره‌ای مرواریدی/ سیاه چرم صندلی‌ها بلکه با رنگ خاکستری استفاده شده در فرمان خودرو نیز در تضاد هستند و جلوه زیبایی را به طراحی داخل کابین بخشیده‌اند.

بهترین مدل‌های پورشه از نظر اسپویلر (+فیلم)

پورشه هر هفته 5 نمونه از بهترین مدل های خود را معرفی می کند. هفته گذشته پورشه اقدام به معرفی بهترین مدل‌های خود از نظر اسپویلر کرد. لطفاً برای تماشای بهترین مدل های پورشه از جمله پورشه 959، پورشه 911 کاررا RS 2.7 و مدل جدید پورشه پانامرا توربو و اسپویلر جدید و خارق العاده آن روی لینک خبر کلیک کنید.