هم رسان: شرکت اپرا نسخه جدیدی از مرورگر اپرا را معرفی کرده است. این مرورگر از قابلیت‌های جدیدی مانند پشتیبانی همزمان از اپلیکیشن های پیام رسانی از جمله واتس اپ و مسنجر فیس بوک برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت،مرورگر جدید اپرا به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت از داخل مرورگر با برنامه‌هایی نظیر واتس اپ، تلگرام و فیس بوک مسنجر با دوستان خود چت کنید.
طی چند سال اخیر، نسخه‌های وبی پیام رسان‌های اجتماعی به سرعت بین مردم جامعه گسترش یافته است. به هر حال جا به جا شدن بین تب‌ها برای پاسخ دادن به پیام‌ها کار بسیار دشواری به حساب می‌آید اما در مرور گر جدید اپرا به پیام رسان‌ها این اجازه را داده تا بدون نیاز به نصب هر گونه اپلیکیشنی، در داخل مرورگر قرار بگیرند.

«کریستین کولوندرا» رئیس اپرا می‌گوید:«پیام رسان‌های اجتماعی زندگی ما را کاملاً تغییر داده‌اند زیرا این امکان را برای ما فراهم کرده‌اند که همزمان با کار و کشف چیزهای جدید با اطرافیان خود در ارتباط باشیم. این تغییر بیشتر به وسیله گوشی‌های هوشمند رخ می‌دهد اما دسک تاپ‌ها و لپ تاپ‌ها با اینکه بر روی کاغذ ابزارهای واقعاً قدرتمندی برای انجام کارهای مختلف هستند، مورد توجه زیادی قرار نگرفته‌اند. من معتقدم که این رویه باید تغییر کند.»
جدیدترین نسخه اپرا نیز با سبک و سیاق و عملکرد جدیدی پا به میدان گذاشته است. با توجه به آیکون‌های جدید و ظاهری مرتب این مرورگر می‌توانید بدون هیچ دردسری از قابلیت‌های جدید آن استفاده کنید.