هم رسان: بر اساس شایعات و اخبار منتشر مختلف به نظر می‌رسد شرکت موتورولا چندین دستگاه در خط تولید خود دارد که هنوز رونمایی نکرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، حالا فرصت مناسبی پیش آمده که اطلاعاتی درباره این محصولات به دست بیاوریم زیرا موتورولا اخیراً دعوت‌نامه هایی برای رویدادی در سی و یکم خرداد ماه ارسال کرده است.
این رویداد به میزبانی Motorola Brazil خواهد بود. هنوز مطمئن نیستیم در این رویداد با چه چیزهایی روبرو خواهیم شد. اما با این حال گمانه زنی‌هایی وجود دارد که احتمالاً دستگاهی که دراین رویداد رونمایی خواهد شد Moto E4 است. چندین بار تصاویری از این دستگاه منتشر شده و یکی از ویژگی‌های اصلی این گوشی استفاده از یک باطری بسیار بزرگ 5,000mAh است.

بقیه ویژگی‌های این دستگاه بر اساس اخبار منتشر شده و همین طور با توجه به مدل‌های قبلی سری Moto E به هیچ وجه رده بالا محسوب نمی‌شوند، اما گوشی که باطری آن می‌تواند یک روز کامل دوام بیاورد و ممکن است موارد جالب توجهی در آن وجود داشته باشد، ارزش بررسی‌های بیشتر را دارد. این معرفی در برزیل اتفاق خواهد افتاد و ممکن است این گوشی تنها مخصوص به منطقه برزیل باشد که قرار است در آنجا معرفی شود و یا ممکن است تنها در بخش های خاصی از دنیا مانند بازارهای نوظهوری که قیمت نقش مهمی ایفا می‌کند عرضه شود.