هم رسان: مدل جدید بی ام و سری 4 (BMW 4 Series) در انگلیس عرضه شد. نسخه به روزشده این مدل در بهمن ماه رونمایی شد و هم اکنون وارد بازار خودروی انگلیس شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، قیمت مدل‌های سری 4 بی ام و از 32,580 پوند شروع می‌شود. در این سری انواع مدل‌های بنزینی و دیزلی وجود دارد.
داستان موفقیت بی ام و سری 4 به سال 2013 بر می گردد؛ زمانی که اولین نسخه کوپه این مدل تولید شد. از زمان عرضه اولین مدل بی ام و سری 4 تاکنون بی ام و نزدیک به 400,000 دستگاه از این خودرو را در سراسر جهان به فروش رسانده است. در این بین پرفروش‌ترین بازار این خودرو تا حدودی یک سوم فروش این مدل کشورهای آمریکا، انگلیس و آلمان اختصاص دارد. حدود نیمی از مدل‌های بی ام سری 4 در اروپا به فروش رسیده است. 50 در صد از فروش بی ام سری 4 به مدل گرن کوپه اختصاص دارد اما مدل‌های کوپه و کانورتیبل هریک 25 درصد از میزان فروش را به خود اختصاص داده‌اند.

اکنون این سه مدل در سال 2017 مجدداً با ایجاد تغییراتی طراحی شده‌اند. رگه‌هایی از طراحی بی نظیر مدل مفهومی بی ام سری 4 کوپه در سال 2012 در طراحی سری جدید بی ام و دیده می‌شود. همچنین در این مدل‌ها عناصری از جمله دریچه هوا (air intake) با طراحی زیبا و چراغ‌های جلو و عقب آل ای دی اضافه شده است.

اما تغییرات صورت گرفته در این مدل‌ها تنها به طراحی آن ختم نمی‌شود بلکه شاسی این مدل‌ها نیز ارتقاء یافته است. هر سه مدل جدید به لطف طراحی عریض‌تر (wider track) مرکز ثقل پایین‌تری دارد و از این رو سیستم تعلیق آن بهبود یافته است.