هم رسان: اخبار غیر رسمی حاکی است اپل در حال ساخت یک نسخه دیگر از آی پد پرو با صفحه نمایش 10.5 اینچی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، این روزها سه مدل از آی پد با نام‌های: آی پد کوچک با صفحه نمایش 7.9 اینچی، آی پد با صفحه نمایش 9.7 اینچی و آی پد پرو با صفحه نمایش 10.5 اینچی در بازار موجود است اما ظاهراً این مدل‌ها برای سلیقه استفاده کنندگان کافی نیست و این شرکت به فکر تولید نسخه جدید افتاده است.
با توجه به اندازه تقریباً یکسان نسخه جدید با نسخه سابق، آیا ساخت چنین دستگاهی می‌تواند درست باشد؟ ظاهراً جواب این سؤال مثبت است. طبق یک پست توییتری از «مارک آلونسو» به نظر می‌رسد از تولید کنندگانی که درباره معرفی این دستگاه شرط بندی کرده، جزئیاتی را درباره آی پد پروی 10.5 اینچی در اختیار یک توزیع کننده اسپانیایی قرار داده است.


این توزیع کننده اسنادی را منتشر کرده که چندین بار به این تبلت اشاره کرده است. البته در این اسناد اشاره‌ای به ابعاد این تبلت نشده است. تصاویری از این تبلت در انتظار اعلام رسمی از طرف اپل هستند که به نظر ما منطقی است. البته گاهی اوقات تولید کنندگان خطرهایی را برای رونمایی از محصولات خود در سریع‌ترین زمان ممکن می‌پذیرند.
به نظر می‌رسد اپل قصد دارد در آینده‌ای نزدیک این تبلت را رسماً معرفی کند. این شایعات مربوط به اواخر همین ماه است و در حال حاضر گفته می‌شود این رونمایی در 15 فروردین اتفاق خواهد افتاد.