هم رسان: شرکت بی ام و اعلام کرد در نمایشگاه Consumer Electronics (CES) سال 2017 از سیستم HoloActive Touch خود رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، فناوری HoloActive Touch بی ام و مجهز به صفحه نمایش لمسی شناور است که با حرکات دست کنترل می شود و به شما اجازه می دهد با سرویس BMW Connected کار کنید.
گروه بی ام و با معرفی مفاهیم جدید و یک فن آوری خلاقانه در نمایشگاه CES سال 2017 در لاس وگاس نگاه تازه ای به آینده طراحی داخلی اتومبیل داشته است. برای مثال سیستم HoloActive Touch آغاز کار شرکت در این نمایشگاه خواهد بود. این رابط خلاقانه بین راننده و اتومبیل همانند یک صفحه نمایش لمسی مجازی عمل می کند. این صفحه نمایش شناور با حرکت انگشت ها کار می کند و با ایجاد یک بازخورد لمسی به راننده نشان می دهد که فرمان ها را دریافت کرده است. سیستم HoloActive Touch بخشی از طرح مطالعاتی i Inside Future شرکت بی ام و است که به بازدیدکنندگان نمایشگاه CES در آغاز سال میلادی حس جدیدی از تجربه جا به جایی و حرکت را ارائه می دهد. این فناوری در اتومبیل های بدون راننده و متصل به اینترنت در آینده ای نه چندان دور عرضه خواهد شد.

فناوری HoloActive Touch مزیت استفاده از صفحه نمایش Head-Up، کنترل حرکتی بی ام و و عملکرد مستقیم صفحه نمایش لمسی را یک جا جمع می کند و برای ایجاد یک رابط کاربری منحصربه فرد قابلیت های بیشتری را اضافه می کند. در این سیستم برای اولین بار می توان بدون هیچ گونه تماس فیزیکی عملکردهایی را کنترل کرد اما این فناوری همچنان از رابط های کاربری قابل رؤیت و لمسی در صفحه نمایش های لمسی رایج نیز پشتیبانی می کند. این فناوری همچنین امکان دسترسی به مجموعه گسترده ای از سرویس های BMW Connected را برای کاربران فراهم می آورد.

منبع: geekygadgets