هم رسان: یکی از بزرگترین تغییراتی که گفته می شود اپل در آیفون 8 امسال اعمال خواهد کرد طراحی این دستگاه است. با توجه به این که اپل سه نسل گذشته از آیفون را با طراحی یکسانی به بازار عرضه کرده است، می توان با اطمینان گفت که همه منتظر دیدن دستگاهی جدید از اپل هستند و گفته می شود که تغییرات ایجاد شده در آیفون امسال چشمگیر و بزرگ خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، یکی از این تغییرات مربوط به صفحه نمایش آیفون است که طبق شایعات از طراحی تقریبا بدون حاشیه ای برخوردار خواهند بود. صحت و سقم این شایعات در حال حاضر مشخص نیست و باید منتظر ماند، اما شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی در جهت تولید دستگاه هایی با کمترین میزان حاشیه قدم برداشته اند بنابراین دور از انتظار نیست که اپل نیز همین رویکرد را پیش رو داشته باشد. در واقع اخیرا در یک پست توییتری توسط «بنجامین جسکین» طراحی گوشی آیفون 8 تایید شده است.

در این پست توییتر جسکین تصویری را به اشتراک گذاشته است که این تصویر منسوب به محافظی است که برای صفحه نمایش آیفون 8 طراحی شده است.این محافظ صفحه نمایش که توسط Olixar ساخته شده است در وب سایت فروشگاه انگلیسی Mobile Fun ارائه شده است. در حال حاضر هیچ راهی برای فهمیدن این که این محافظ صفحه بر اساس واقعیت ساخته شده است و یا این که Olixar این طراحی را تنها بر اساس شایعات ارائه کرده است وجود ندارد، اما در صورت درست بودن آن مسلما می تواند شایعات پیش از این را نیز تائید کند.
مسئله جالب توجه در این محافظ وجود چهار برش دایره ای شکل در بالای آن است. مسلما یکی از این برش ها برای سنسور نور محیط است، برش دیگر می تواند برای دوربین سلفی باشد، اما وجود دو مورد دیگر بسیار جالب است، اگرچه شایعات نشان می دهند که اپل از تکنولوژی اسکن صورت در گوشی جدید استفاده خواهد کرد اما به هر حال نمی توان با قطعیت در مورد آن صحبت کرد.