هم رسان: ایسر محصولی جدید برای بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای حرفه‌ای وارد بازار کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، ایسر اولین مانیتور منحنی مخصوص بازی را در سال 2015 به بازار عرضه کرد و امروز شاهد رونمایی از محصول جدیدی در این رده هستیم. Acer Predator Z35P نسخه به روزرسانی شده مانیتور Z35 است و این مانیتور وضوح تصویری بهتر از مدل اولیه ارائه می‌دهد.
مانیتور منحنی فوق العاده عریض مخصوص بازی Acer Predator Z35P از یک صفحه نمایش 35 اینچی با وضوح تصویر 3440 x 1440 پیکسل تشکیل شده است که این مورد یکی از مهم‌ترین ارتقاءها نسبت به وضوح تصویر 2560 x 1080 پیکسلی مدل اولیه است.
تغییرات نامحسوسی در طراحی پایه این دستگاه دیده می‌شود. دستگاه در حال حاضر نازک‌تر شده و رنگ بندی لطیفی دارد. رنگ قرمز روشن استفاده شده در Z35 در دستگاه جدید حذف شده و نگاه کردن به آن چشم را اذیت نمی‌کند.

این مانیتور مخصوص بازی طراحی شده است، فضای آن فوق العاده زیاد است. زمان پاسخگویی آن 4ms است، از فناوری NVIDIA G-Sync پشتیبانی می‌کند و حداکثر روشنایی آن 300 نیت است.
ممکن است بعضی از بازیکنان سرعت رفرش پیش فرض 100 هرتز را در این مانیتور دوست نداشته باشند، اما می‌توانند این سرعت را تا 120 هرتز افزایش دهند. با این حال این سرعت همچنان پایین‌تر از سرعت رفرش 200 هرتزی Z35 است.
کسانی که تصمیم به خرید مانیتور منحنی فوق العاده عریض مخصوص بازی Acer Predator Z35P دارند می‌توانند این مانیتور را در سایت آمازون پیش خرید کنند. قیمت این مانیتور 1099 دلار در نظر گرفته شده است و عرضه آن پس از یک الی 3 هفته آغاز خواهد شد.