هم رسان: این روزها از لپ تاپ های جدید و تازه ای رونمایی می شود و خرید لپ تاپی خوب از میان مدل های مختلف دشوار به نظر می رسد. اغلب خریداران انتظار دارند لپ تاپی که می خرند حداقل تا چند سال کار کند بنابراین انتخاب لپ تاپی مناسب کار حساسی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، کمپانی لنوو در کنگره جهانی موبایل 2017 از دو لپ تا پ با نام های یوگا 720 و یوگا 520 رونمایی کرد. هر دو لپ تاپ دارای مشخصات مشابهی هستند اما یوگا 720 دارای ویژگی های سخت افزاری بهتری است؛ بنابراین اگر به دنبال خرید یک لپ تاپ قدرتمند هستید یوگا 720 می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. یوگا 520 نیز مناسب افرادی است که به دنبال خرید یک لپ تاپ مقرون به صرفه هستند.

هر دو لپ تاپ از پردازنده Core i7 اینتل بهره می برند اما یوگا 20 نسبت به مدل یوگا 520 قدرتمندتر است و مدل 15 اینچی آن از کارت گرافیک GeForce GTX 1050 انودیا پشتیبانی می کند. همچنین این لپ تاپ از وضوح تصویر 4K پشتیبانی خواهد کرد. بنابراین اگر کیفیت تصاویر برای شما مهم است می توانید این وضوح تصویر را در یک صفحه نمایش 15 یا 13 اینچی تجربه کنید.

با تا کردن صفحه کلید این لپ تاپ ها به سمت عقب می توان هر دو لپ تاپ را به تبلت تبدیل کرد. این لپ تاپ ها از قلم active پشتیبانی می کنند و برای افزایش امنیت هر چه بیشتر دستگاه ها، دارای اسکنر اثر انگشت هستند.

یوگا 720 با صفحه نمایش 13 اینچی با قیمت 860 دلار و مدل 15 اینچی با قیمت شروع 1,100 دلار به فروش خواهند رسید و انتظار می رود هر دو مدل از بهار سال آینده در دسترس قرار بگیرند. لپ تاپ مقرون به صرفه یوگا 520 نیز با قیمت شروع 599 یورو به فروش خواهد رسید و از ابتدای تیرماه در اروپا عرضه خواهد شد.