هم رسان: شرکت خودروسازی لندروور از جدیدترین شاسی بلند خود با نام Range Rover Velar پیش از نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، خودروی Range Rover Velar طراحی بینابینی از دو خودروی Evoque و Range Rover Sport بوده و هدف از ساخت این خودرو رقابت با اتومبیل‌هایی نظیر Porsche Macan است.

در طول دهه گذشته، تحول برند لندرور واقعاً قابل توجه بوده است. این تغییر بی سابقه شامل معرفی یک سری جدید و هیجان انگیز از اتومبیل‌های شاسی بلندی است که هر کدام از آن‌ها جلوه‌ای از یک ترکیب منحصر به فردی از برتری طراحی و یکپارچگی مهندسی هستند.

این تحول عظیم همچنان ادامه خواهد داشت و فصل جدید این داستان باورنکردنی با طراحی و تولید Range Rover Velar تازه شروع شده است. کلمه Velar با ریشه لاتین Velare به معنای پوشاندن و پنهان کردن اشاره‌ای مستقیم به کد نام استفاده شده در رنج روور های اولیه و پیش تولید اواخر دهه 1960 دارد.

Velar که برای پر کردن فضای خالی بین مدل‌های Range Rover Evoque و Range Rover Sport طراحی شده زیبایی بی سابقه، مدرن بودن و ظرافت را به خانواده Range Rover به ارمغان آورده است. این خودرو شروعی دوباره است که اولین در نوع خودش به حساب می‌آید.

خودروی پایه Range Rover Velar با قیمت 44830 پوند و رده بالاترین و سفارشی‌ترین مدل آن با قیمت 85450 پوند به فروش خواهد رسید.