هم رسان: شرکت خودروسازی لندروور از نسخه خاصی از اتومبیل های دیسکاوری خود در نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو 2017 رونمایی کرد که با هدف جست و جو و نجات طراحی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، این اتومبیل با نام Land Rover Discovery Project Hero توسط صلیب سرخ اتریش به کار گرفته خواهد شد. این خودرو در واحد عملیات ویژه جگوار لندروور طراحی شده است.

Project Hero یک خودروی ارتباطی پیشرفته است که به منظور پشتیبانی از مشارکت جگوار لندروور با فدراسیون بین المللی صلیب سرخ و جمعیت های هلال احمر (IFRC) به عنوان بزرگترین شبکه بشر دوستانه دنیا طراحی شده است. SVO با همکاری صلیب سرخ اتریش یک لندروور منحصربه فرد تولید کرده که توسط گروه واکنش اضطراری مورد آزمایش قرار گرفته است. سازندگان این خودرو امیدوارند این خودرو بتواند با سرعت بخشیدن به زمان پاسخگویی به حوادث و بلایای طبیعی به صلیب سرخ در نجات جان افراد کمک به سزایی کند.

لندروور از سال 1945 از صلیب سرخ حمایت می کند و از آن زمان 120 خودرو برای به کارگیری در مراکز IFRC در سرتاسر دنیا تولید کرده است. Project Hero اولین لندروور با یک پهباد نصب شده بر روی سقف است. یک سیستم فرود یکپارچه مجهز به فناوری اتصال مغناطیسی و خود محور که اولین بار در دنیا اجرا شده، پهباد را قادر به فرود بر روی Project Hero در حال حرکت می کند.
خودروی جدید Discovery Project Hero از ماه تابستان سال آینده به مدت 12 ماه در مرکز آموزشی صلیب سرخ اتریش در ارزبرگ و وین قرار خواهد گرفت.