هم رسان: با اعلام قیمت خودروی Rezvani Beast Alpha مشخص شد این اتومبیل برخلاف پیش بینی های اولیه چندان گران نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، نسخه آلفا سال 2018 این خودرو با قیمت شروع 95,000 دلار به فروش خواهد رسید. این خودرو دارای یک موتور 2.5 لیتری سوپر شارژ ساخت شرکت Cosworth است که توان تولید 400 اسب بخار را دارد. با این قدرت موتور، خودرو جدید رضوانی می تواند در عرض 3.5 ثانیه به شتاب 60 مایل بر ساعت برسد.

رضوانی بیست آلفااین خودرو مجهز به درهای منحصر به فرد و زیبای کشویی (SideWinder) و سقف تارگا است و از سیستم سرگرمی CarPlay اپل پشتیبانی می کند. عرضه این خودرو هم اکنون آغاز شده و برای سفارش آن باید مبلغ 1000 دلار را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید. بهترین و جالبترین ویژگی این خودرو مربوط به درهای کشویی آن است.

رضوانی بیست آلفا 2018این درها ابتدا به سمت بیرون باز می شوند و سپس به صورت کشویی به سمت جلو حرکت می کنند و فضایی مناسبی را برای ورود و خروج از خودرو فراهم می کنند. این مسئله باعث می شود سرنشینان برای پیاده شده از خودرو در پارکینگ های خود با مشکل روبرو نشوند. صندلی های این خودرو ارگونومیک است و خریداران در صورت تمایل می توانند آنها را با پوشش فیبر کربنی نیز سفارش دهند. جعبه دنده این خودرو از نوع 6 سرعته دستی است و خریداران می توانند با پرداخت 15 هزار دلار مدل جعبه دنده اتوماتیک را خریداری کنند.

رضوانی بیست آلفا 2018رضوانی بیست آلفا 2018رضوانی بیست آلفارضوانی بیست آلفا