هم رسان: عکاسان آیفون تلاش می کنند یک سیستم لنز بسیار پیشرفته که قادر به افزودن مجموعه متنوعی از اپتیک ها به گوشی هوشمند شما است را ایجاد کنند تا ابتکار و خلاقیت شما را در آینده ارتقاء ببخشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از کیک استارتر، به احتمال زیاد شما هم از قاب دارای لنز دوربین جداشدنی با نام CASEZO که به صورت ریلی نصب می شود، لذت خواهید برد.
CASEZO به شما امکان میدهد تا به راحتی از بین سه لنز متفاوت که شامل یک لنز چشم ماهی (fisheye lens) 180 درجهای، لنز عریض 0.67 و یک لنز تله فوتو هستند یک مورد را انتخاب و اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره طراحی و روش کار این قاب فیلم تبلیغاتی زیر را تماشا کنید.

«گروه ما بسیار خوشحال است که توانسته کمپین کیک استارتر خود را برای قاب CASEZO معرفی کند. ه این قاب اولین قاب آیفونی است که مجهز به یک سیستم نصب ریلی خلاقانه شده است.


CASEZO به شما اجازه می دهد خیلی سریع کیت لنز چند کاره موبایل را روی آن سوار کنید. کیت اصلی شامل یک قاب تا حدودی بزرگ و زمخت (مناسب برای آیفون 7)، دو دستگیره قلاویز و لنز 3 در یک است. شما می توانید بدون هیچ مشکلی بین لنزهای چشم ماهی، لنز عریض و لنز تله فوتو با چرخاندن آن جا به جا شوید و دیگر به لنز گیره ای آزار دهنده نیازی نخواهید داشت. اما مهم تر از همه این که می توانید با خیال راحت آن را بر روی هر گونه سه پایه استانداردی نصب کنید.

این قاب بزرگ و مقاوم از گوشی آیفون مراقبت می کند تا در صورت سقوط بر روی زمین آسیب نبیند. با توجه به سیستم نصب ریلی موجود در این قاب می توانید با اطمینان خاطر قطعات دیگر را روی آن سوار کنید. دو نقطه اتصال به سه پایه در این قاب به شما این امکان را می دهد تا سه پایه، نورافکن و یا هر چیزی را روی آن نصب کنید.»
قاب CASEZO در چند روز گذشته در کیک استارتر رونمایی شده و افراد علاقه مند می توانند با 37 دلار از تولید این قاب پشتیبانی کنند. انتظار می رود این قاب اردیبهشت ماه سال آینده عرضه شود.