هم رسان: Logitech یک قاب صفحه کلید دار جدید برای تبلت ها ارائه کرده است، طراحی قاب Logitech Universal Folio به گونه‌ای است که می‌توان آن را با انواع مختلف تبلت ها استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، قاب Logitech Universal Folio برای تبلت های 9 و 10 اینچی طراحی شده و قابلیت سازگاری با آی پد، تبلت های ویندوزی و تبلت های اندرویدی را دارد.
چهار گیره قاب Logitech Universal Folio می‌تواند امنیت تبلت شما را تضمین کند زیرا دستگاه را در جای خود ثابت نگه داشته و آن را در زاویه مناسبی برای تایپ کردن قرار می‌دهد. دکمه‌های بزرگ و مناسب این صفحه کلید ترتیبی مانند صفحه کلید لپ تاپ دارد، بنابراین نیازی به یادگیری ندارید و به راحتی می‌توانید تایپ کنید. این صفحه کلید همچنین دارای مجموعه‌ای دکمه‌های میانبر و عملیات‌های خاص برای آی او اس، اندروید و ویندوز است که امکان کنترل تبلت را بدون جدا کردن صفحه کلید به کاربر می‌دهد. رویه پلاستیکی محکم و مقاوم این قاب تبلت شما را از آسیب‌های روزمره و ریختن احتمالی مایعات روی آن محافظت می‌کند. دو باطری سکه‌ای جداشدنی این قاب دو سال دوام می‌آورند و این قاب مجهز به یک سیستم مدیریت نیروی هوشمند است که به کاهش مصرف باطری کمک زیادی می‌کند.

قاب Logitech Universal Folio سازگار با هر نوع تبلت 9- 10 اینچی مانند آی پد (2، 3، 4، 5، Air و Air 2)، مدل‌های مختلف سامسونگ گلکسی تب و نوت (مانند Samsung Galaxy Tab S3) و Amazon Kindle Fire است. این قاب در حال حاضر با قیمت 59.99 یورو به فروش می‌رسد.