هم رسان: مدتی است بحث‌های ضد و نقیضی درباره صفحه نمایش‌های LG 5K UltraFine وجود دارد و اپل متهم شده نظرات منفی درباره این صفحه نمایش‌ها را از صفحه محصولات خود حذف کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از آبرگیزمو، به نظر می‌رسد احتمالاً اطلاعات ذکر شده در پست سایت Reddit توسط مک رومرس لو رفته که ادعا می‌کند از ابتدا نظرها هرگز به نمایش درنیامده است.
آن‌ها ادعا می‌کنند بررسی اطلاعات بایگانی وبی شده نشان می‌دهد تنها نظرها و رتبه بندی‌های مخصوص این دستگاه است که اخیراً منتشر شده است. ما خودمان این مسئله را پیگیری کردیم و طبق بایگانی‌های وبی و چندین اسنپ شات ذخیره شده طی آذر ماه متوجه شدیم هیچ رتبه بندی یا نظری درباره این محصول وجود نداشته است.

مشخص نیست چرا نظرها تا این اواخر هرگز منتشر نشده‌اند اما شاید به این خاطر باشد که مدت زمانی طول کشید تا صفحه نمایش پس از معرفی عرضه شود. گفته می‌شود مک رومرس گفته اگر چه صفحه محصولات هیچ رتبه بندی یا نظری نداشته اما Support Communities شرکت اپل با مواردی مواجه شده که در آن کاربران درباره خاموش شدن یکباره صفحه نمایش، کار نکردن پورت‌ها و عملکرد ضعیف صوتی و غیره شکایت کرده‌اند.
اگر اپل قصد داشت نظرات منفی را حذف کند از راه‌های قبل استفاده می‌کرد. صفحه محصول صفحه نمایش LG 4K UltraFine نیز نظرات و رتبه بندی‌های خوبی نداشت که اپل می‌توانست آن‌ها را نیز حذف کند، اما این کار را نکرد.