هم رسان: وقتی صحبت از دوربین های بدون آینه به میان می آید، نام سونی در ذهن بسیاری از شنوندگان نقش می ببندد زیرا این شرکت با تولید دوربین های سری – A پیشرفت های بسیار خوبی در زمینه تولید دوربین بدون آینه داشته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل ز ابرگیزمو، امروز بسیاری از مصرف کنندگان به دنبال خرید دوربین های با قابلیت تصویر برداری بسیار بالا و در عین حال جمع و جور هستند. به همین دلیل بازار دوربین های بدون آینه بسیار داغ است.
این امر سبب شده تا تولیدکنندگان دوربین های دیگر نیز به سمت تولید دوربین های بدون آینه روی بیاورند. شرکت Leica نیز از دو سال پیش کار خود را با عرضه دوربین های سری – T در این عرصه آغاز کرده و دوربین Leica TL را در سال 2016 عرضه کرد. حالا این شرکت در نظر دارد مدل جدیدتر این دوربین را با نام Leica TL2 عرضه کند. به تازگی وب سایت Nokishita Camera تصویری را منتشر کرده که ادعا می کند مربوط به دوربین Leica TL2 است.

با نگاهی به این عکس متوجه خواهیم شد دوربین TL2 نیز طراحی مشابهی با Leica TL دارد. خوب یا بد بودن این امر بستگی دارد به اینکه شما طراحی دوربین TL را دوست داشته اید یا خیر. از نظر مشخصات فنی به نظر می رسد در حال حاضر بیشتر توجه روی حسگر جدید 24MP APS-C معطوف شده است.

از دیگر مشخصاتی که در اخبار غیر رسمی برای این دوربین ذکر شده می توان به رابط کاربری قابل تنظیم با گزینه های بیشتر، سیستم Visoflex مشابه با دوربین M10، همچنان فاقد صفحه نمایش EVF، حداکثر ISO 50,000 و ضبط ویدئویی 4K اشاره کرد. همچنین پیش بینی می شود این دوربین با قیمتی حدود 2 هزار دلار به فروش برسد. تاریخ رونمایی رسمی این دوربین در اخبار غیر رسمی در روزهای آینده اعلام شده است.