هم رسان: شایعه شده کمپانی نوکیا دوباره قصد دارد سال آینده وارد بازار گوشی های هوشمند شود. این اقدام با ارائه ویژگی های جذابی در دو تلفن انجام خواهد شد.

به گزارش هم رسان، به تازگی عکسی از قاب فلزی پشت گوشی هوشمندی که ادعا می شود برای نوکیا است در اینترنت منتشر شده است. این عکس باعث اعتبار بیشتری به این شایعات داده و حالا این امکان وجود دارد تا گوشی هوشمند این کمپانی در آینده نزدیک وارد بازار شود.

[quote]بیشتر بخوانیم : مایکروسافت از گوشی جدید نوکیا پرده برداری کرد [/quote]

2016-11-09_120420
عکسی که شما مشاهده می نمایید در شبکه های اجتماعی چین به نام Weibo منتشر شده که یک گوشی ناشناخته از کمپانی نوکیا است که ممکن است آن را عرضه ننماید. عکسی که به بیرون درز کرده نشان می دهد دو سوراخ برای دوربین بر روی قاب پشتی وجود دارد، و این امکان وجود دارد که از یک دوربین دوگانه و یا یک فلش Dual Tone استفاده شود. از دیگر موارد قابل توجه سینی سیم کارت است که در سمت چپ قرار گرفته است. یک پورت USB Type-C (به احتمال زیاد) در پایین گوشی و یک جک هدفون 3.5mm نیز است.

nokiaphone
هنوز هیچ شواهدی در مورد حتمی بودن عرضه این گوشی وجود ندارد اما در صورت عرضه احتمالاً این محصول یک گوشی میان رده خواهد بود که از اندروید 7.0 نوقا استفاده خواهد کرد.

منبع: geekygadgets