هم رسان: اگر بخواهید اسناد و اطلاعات خود را از دستگاه آی او اس به رایانه شخصی منتقل کنید، فلش درایو SanDisk ابزار بسیار مناسب و کارآمدی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ، این فلش درایو تاکنون با ظرفیت 128 گیگابایت عرضه می‌شد اما شرکت تولید کننده این محصول درکنگره جهانی موبایل 2017 اعلام کرد لایه ذخیره سازی دیگری را به این فلش اضافه کرده که ظرفیت حافظه این فلش را به 256 گیگابایت می‌رساند.

فلش درایو iXpand شرکت SanDisk دارای ورودی لایتنینگ و یو اس بی 3.0 است که با استفاده از آن کاربران می‌توانند به راحتی داده‌های خود را از دستگاه آی او اس به مک یا رایانه شخصی منتقل کنند. این فلش درایو در حال حاضر با حافظه ذخیره سازی 16، 32، 64 و 128 گیگابایت در بازار به فروش می‌رسد.
طبق گفته SanDisk، فلش درایو iXpand جدید این شرکت با حافظه ذخیره سازی 256 گیگابایت نیز به زودی با قیمت 197.50 دلار عرضه خواهد شد.

فلش بی سیم SanDisk موسوم به Connect Wireless Stick نیز با حافظه ذخیره سازی 256 گیگابایت و قیمت 279.99 دلار به زودی عرضه خواهد شد. کاربران با استفاده از اپلیکیشن companion iOS می‌توانند موسیقی و دیگر موارد را از stick استریم کنند. خرید هر دو این محصولات هم اکنون از طریق سایت آمازون و Best Buy امکان پذیر است.