هم رسان: ما تا بدین لحظه شایعاتی در مورد فعالیت سامسونگ بر روی گوشی های جدیدی از سری C شنیده ایم که این گوشی های جدید دارای شماره مدل های SM-C5010 و SM-C7010 می باشند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، اگر به آخرین شایعه ای که درباره این گوشی ها منتشر شده است اعتماد نماییم، انتظار می رود این کمپانی کره ای گوشی های نامبرده شده یعنی Galaxy C5 Pro و Galaxy C7 Pro را در کشور چین در ماه آینده معرفی می نماید.
در حال حاضر ، جزئیاتی زیادی در مورد این گوشی های در دسترس نمی باشد، و هنوز چیزی در مورد ثبت این گوشی ها برای دریافت گواهینامه ای شنیده نشده است. به هر حال، برخی از شایعات نشان می دهد که گوشی Galaxy C5 Pro از پردازنده Snapdragon 625 بهره خواهد برد در حالیکه برادر بزرگتر او یعنی Galaxy C7 Pro مجهز به پردازنده Snapdragon 626 می باشد. همانطور که شایعه شده است هر دو دستگاه دارای 3GB رم خواهند بود ، تاکنون جزییات بیشتری در مورد مشخصات این گوشی منتشر نشده است.

samsung-galaxy-c5-pro-677x330
هنوزهیچ صحبتی مبنی بر وجود این گوشی ها توسط سامسونگ مطرح نشده است ، و یا حتی اینکه آیا ماه آینده این کمپانی، گوشی را در کشور چین عرضه خواهد نمود یا خیر. به زودی درباره گوشی های جدید سامسونگ اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم نمود.

منبع: geekygagets