هم رسان: طی چند هفته گذشته شاهد تیزرهای تبلیغاتی شاسی بلند جدید جگوار بودیم و حالا Jaguar E Pace جدید به طور رسمی معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، با توجه به عکس‌های منتشر شده، این اتومبیل «منحصر به فرد و چشمگیر» به نظر می‌آید. Jaguar E Pace یک شاسی بلند 5 سرنشینه با دو موتور متفاوت و با قابلیت‌های بسیار جالب است که با جدیدترین فناوری راهی بازار شده است.

Jaguar E Pace یک شاسی بلند جمع و جور 5 سرنشینه است که طراحی و عملکرد یک اتومبیل اسپرت جگوار را با یک اتومبیل چهار چرخ متحرک جادار، کاربردی و متصل ترکیب کرده است.

E-PACE جدیدترین عضو خانواده شاسی بلندهای جگوار پس از اولین شاسی بلند تمام الکتریکی جگوار یعنی I-PACE Concept و شاسی بلند کاربردی F-PACE که برنده World Car of the Year نیز بود، به حساب می‌آید.

طراحی خارجی آن از اتومبیل اسپرت F-TYPE الهام گرفته شده و ویژگی اصلی آن دریچه مشبک مخصوص جگوار، قطعات بزرگ و حجیم، برآمدگی‌های کوتاه و ظاهری قدرتمند است. چرخ‌های آلیاژی 21 اینچی اختیاری این خودرو ظاهری جسورانه و هدفمند به آن می‌دهد که مستقیماً به شتاب داینامیک خودرو مربوط می‌شود. همچنین ویژگی اصلی اتومبیل‌های اسپرت جگوار در شیب سریع خط سقف و شکل متمایز پنجره‌های کناری کاملاً دیده می‌شود.