هم رسان: مایکروسافت چند روز پیش در کنفرانس خبری نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی 2017 (E3) از بازی Forza Motorsport 7 رونمایی کرد. این بازی قرار است منحصراً برای پلت فرم ایکس باکس وان و رایانه های ویندوز 10 عرضه شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، حالا مایکروسافت سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی در رایانه های شخصی را معرفی کرده است. بازی Forza Motorsport 7 از جمله بازی هایی است که از برنامه Xbox Play Anywhere پشتیبانی می کند؛ در نتیجه بازیکنان با خرید تنها یک نسخه دیجیتال می توانند این بازی را در رایانه، ایکس باکس وان و ایکس باکس وان ایکس بازی کنند.

 Forza Motorsport 7دارندگان ایکس باکس وان ایکس می توانند این بازی را با گیم پلی بهتری بازی کنند زیرا ویژگی های بازی برای این کنسول جدید ارتقاء یافته است. بازیکنان در کنسول ایکس باکس وان ایکس می توانند این بازی را با کیفیت 4K و نرخ 60 فریم بر ثانیه و با پشتیبانی از Dynamic Range بازی کنند.
در ادامه می توانید حداقل سیستم مورد نیاز و همچنین سیستم پیشنهادی مایکروسافت برای اجرای بازی Forza Motorsport 7 در رایانه های شخصی را مشاهده نمایید.

حداقل سیستم مورد نیاز
سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 10، 64 بیتی
پردازنده: Intel Core i5-750
رم: 8 گیگابایت
رم کارت گرافیک: 2 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 650 یا AMD R7 250X
دایرکت ایکس: نسخه 12 API  به علاوه ی Hardware Feature Level 11

سیستم پیشنهادی مایکروسافت
سیستم عامل مورد نیاز: ویندوز 10، 64 بیتی
پردازنده: Intel Core i6-4460
رم: 8 گیگابایت
رم کارت گرافیگ: 4 گیگابایت
کارت گرافیک: NVIDIA GTX 670 یا NVIDIA 1050 Ti
دایرکت ایکس: نسخه 12 API  به علاوه ی Hardware Feature Level 11
بازی Forza Motorsport 7 در تاریخ یازدهم مهرماه برای ایکس باکس وان و رایانه های ویندوز 10 عرضه خواهد شد.