هم رسان: طی کنفرانس فناوری GPU که در مرکز اجلاس سان خوزه برگزار شد، شرکت انویدیا یک SDK صوتی VRWorks طراحی کرده که برای مسیریابی اشعه رادیو در محیط‌های مجازی طراحی شده و به وسیله Unreal Engine 4 اپیک پشتیبانی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، شرکت انویدیا فناوری صوتی VRWorks ایجاد کرده تا مسیر صدای واقعی فیزیکی را ردیابی کند.این فناوری توسعه کنندگان را قادر به ارائه صدای واقعی فیزیکی کند که اندازه، شکل و شمایل، و ویژگی‌های مادی فضای مجازی را منعکس می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فناوری و زمان دقیق توزیع فیلم زیر را تماشا کنید. انویدیا درباره جدیدترین اس دی کا VRWorks این طور توضیح می‌دهد:

SDK ویدئویی 360 درجه‌ای VRWorks مشکل پیچیده مربوط به ترکیب ویدئویی در لحظه را مورد بررسی قرار می‌دهد. سیستم صوتی VR قدیمی یک موقعیت سه بعدی مناسب از منبع صوتی موجود در یک فضای مجازی ارائه می‌دهد. به هر حال صدا در دنیای واقعی تنها منبع واقعی را منعکس نمی‌کند، بلکه در ابعاد و ویژگی‌های مادی فضای فیزیک نقش دارد.
سیستم صوتی NVIDIA VRWorks به ایجاد یک فضای واقعاً همه جانبه از طریق مدل سازی پدیده‌های توزیع صدا از جمله انعکاس، انکسار و پراش کمک می‌کند. به لطف نیروی پردازشی فوق العاده کارت‌های گرافیکی این کار بدون هیچ درنگی انجام می‌شود.