هم رسان: شرکت بوفالو یک سیستم ذخیره ساز تحت شبکه (NAS) با نام Buffalo LinkStation 520DN NAS مخصوص کاربران خانگی معرفی کرده که دارای نصب آسان است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجت، حافظه Buffalo LinkStation 520DN NAS در سه نسخه ارائه شده که دارای ظرفیت‌های 2، 4 و 8 ترابایتی با قیمت 280، 350 و 450 دلار هستند.
ذخیره ساز تحت شبکه LS520DN می‌تواند رسانه‌ها را به رایانه‌ها، گوشی‌های موبایل و حتی تلویزیون‌های هوشمند و سیستم‌های استریو استریم کرده و حتی در زمان بک آپ گیری از رایانه شخصی یا رایانه دسکتاپی مک می‌تواند محتواها را در آن واحد به چندین دستگاه مختلف استریم کند.
LS520DN که برای کاربری خانگی مناسب است، یک ذخیره سازی و بک آپ گیری ساده در شبکه را ممکن می‌سازد و علاوه بر این دارای قابلیت‌هایی است که ذخیره سازی، سازمان دهی، دسترسی و استریم فایل‌های رسانه‌ای را از هر رایانه، گوشی هوشمند و یا تبلتی آسان می‌کند. استفاده از ذخیره ساز تحت شبکه LS520DN بسیار آسان است و این دستگاه می‌تواند در آن واحد بیش از 4 فیلم با کیفیت بالا را استریم کند که این قابلیت به اعضای یک خانواده این امکان را می‌دهد تا محتوای مورد علاقه خود را در هر جایی که هستند بر روی دستگاه خود مشاهده کنند.


ویژگی‌های اصلی ذخیره ساز تحت شبکه Buffalo LS520DN به شرح زیر است:
· نصب و راه اندازی ساده و سریع
· رابط کاربری مطلوب و مناسب برای ساده کردن مدیریت فایل‌ها
· سرویس WebAccess بوفالو این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا یک ابر خصوصی برای دسترسی راحت از راه دور ایجاد کنند و به راحتی فایل‌های مورد نظر خود را با دوستان و اعضای خانواده از طریق اینترنت به اشتراک بگذارند. کاربران می‌توانند با ذخیره سازی داده‌ها در دستگاه ذخیره ساز خود سطح بالایی از امنیت را برای خود ایجاد کنند و از هزینه‌های ماهیانه یک سرویس ابری متعلق به شرکت‌های دیگر جلوگیری کنند.
· ارائه شده در سه نسخه مختلف با ظرفیت حافظه 2، 4 و 8 ترابایتی و دارای دو اسلات هارد دیسک
· مراقبت از داده‌ها از طریق RAID1 که از قبل برای خرابی احتمالی هارد درایو تنظیم شده است
· انتقال هم‌زمان چندین فیلم با کیفیت بالا
· ویژگی‌های کنترل انرژی باعث می‌شود تا LS520DN مصرف انرژی را تا حد زیادی کاهش دهد و عمر دستگاه بیشتر شود
· استفاده از نرم افزار NovaBACKUP از شرکت NovaStor به منظور مدیریت بک آپ ها بر روی رایانه
· سازگاری با Apple Time Machine برای بک آپ گیری از چندین رایانه مک