هم رسان: سامسونگ با جدیت هر چه بیشتری ساخت ماژول های دوربین را برای گوشی های هوشمند دنبال می کند، این حسگرها “Samsung ISOCELL” نامیده خواهد شد. این حسگرها روش کار حسگرهای ISOCELL را دنبال می کنند که در بعضی از دستگاه های پرچمدار گلکسی از سال 2014 مورد استفاده قرار گرفته اند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از جی اس ام آرنا، چهار نوع از این دوربین ها ساخته خواهد شد که هر کدام هدف خاصی را دنبال می کنند. این دوربین ها دارای اسامی توضیحی Bright (روشن)، Fast (سریع)، Slim (کوچک) و Dual (دوگانه) خواهند بود.
دوربین Dual از چندین حسگر برخوردار است که می توان آنها را با پیکربندی های مختلفی که مخصوص دوربین های دوگانه مدرن است، تنظیم کرد. حسگرهای Bright مخصوص عکس برداری در محیط های کم نور است و دارای کمترین اختلال و بیشترین وفاداری به رنگ ها است.

دوربین Fast قادر به فوکوس خودکار لحظه ای با امکان ردیابی سوژه های متحرک سریع حتی در تاریکی است و بالاخره دوربین Slim به دنبال کوچکترین پیکسل های موجود است تا ماژول هایی برای گوشی هایی تولید کند که فضا از اهمیت زیادی در آنها برخوردار است.
«بن هور» مدیر ارشد بخش بازاریابی سیستم LSI در شرکت سامسونگ می گوید: «Samsung ISOCELL برندی است که ماهیت فن آوری های پیشرو در زمینه پیکسل را نشان می دهد. انتظار داریم برند ISOCELL به مشتریان کمک کند تا به راحتی به عملکرد دوربین و همچنین کیفیت کلی دستگاه اعتماد پیدا کنند.»