هم رسان: چند هفته پس از معرفی اندروید 7.0 نوقا توسط گوگل، این نسخه از اندروید در بعضی از گوشی های جدید از جمله Google Pixel و LG V20 نیز عرضه شده است.

به گزارش هم رسان، تولیدکنندگان اصلی قصد دارند دستگاه های پرچم دار خود را با این سیستم عامل جدید به روز رسانی کنند.
اخیراً سامسونگ جزئیاتی درباره برنامه آزمایش نسخه بتای این اندروید نوقا در گوشی Galaxy S7 در چندین کشور و از جمله در آمریکا، انگلستان، چین و کره دیروز منتشر کرده است.
حتی شرکت سامسونگ این امکان را برای دارندگان آمریکایی مدل های لاک از جمله نسخه های ورایزن، اسپریت و تی موبایل فراهم آورده که در این طرح ثبت نام کنند. البته تا حدودی عجیب به نظر میرسد که گوشی های آنلاک مجاز به شرکت در این برنامه آزمایش به روزرسانی نیستند؛ اما هر زمان که این سیستم عامل آماده شود و سامسونگ عدم وجود هیچ گونه اشکال نرم افزاری را تضمین کند، دارندگان گوشی های آنلاک نیز می توانند از این به روزرسانی استفاده کنند.

gsmarena_002
البته هنوز اطلاعاتی درباره تعداد کاربران مجاز برای شرکت در برنامه آزمایش نسخه بتا اندروید 7.0 نوقا در گوشی Galaxy S7 خود نداریم اما می توانیم امیدوار باشیم این نسخه از اندروید در حال آزمایش در این گوشی پرچم دار است و عرضه این اندروید در گوشی پرچم دار سامسونگ در سرتاسر دنیا مدت زمان زیادی طول نخواهد کشید.
سامسونگ اعلام کرده نسخه بتا یک فرصت عالی برای تجربه قابلیت های جدید و رابط کاربری جدید در اندروید 7.0 نوقا برای کاربران فراهم خواهد کرد.

منبع: geekygadgets