آیا تابه‌حال به این مشکل برخورد کردید که بعد از انتخاب غذا از یک منوی کاغذی، با رستوران تماس بگیرید و با واژه “شرمنده ولی قیمت‌ها کمی تغییر کرده است” مواجه بشوید؟

یا در نوع دیگر متوجه بشوید که مدت زیادی است که رستوران موردنظرتان انواع پیتزا را هم به منوی غذایش اضافه کرده و شما از آن خبر ندارید؟ به‌طورکلی منوهای کاغذی در کنار این‌که انتخاب و سفارش غذا از آن‌ها کاری وقت‌گیر به‌حساب می‌آید؛ از سوی دیگر اطلاعات چاپ‌شده در آن‌ها قابلیت به‌روزرسانی ندارند و شما باید به‌صورت مدام منوهای جدید را از رستوران‌های اطرافتان جمع‌آوری کنید. راه‌حل این مشکل بسیار ساده است. سامانه‌های سفارش آنلاین غذا مثل ریحون، منوی عکس‌دار رستوران‌ها به همراه قیمت‌های بروز شده را در یک قاب در اختیار شما قرار می‌دهند؛ درنتیجه به کمک این سامانه‌ها، شما توانید در کوتاه‌ترین زمان و ساده‌ترین شکل ممکن، غذای موردنظر خود را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین، غذای خوشمزه خود را در محل موردنظر دریافت کنید.

ریحون، سامانه سفارش آنلاین غذا است که منوی عکس‌دار بیش از 2000 رستوران را در خود جای‌داده است. به کمک ریحون می‌توانید از میان منوی عکس‌دار رستوران‌ها، غذای موردنظر خود مثل سفارش پیتزا، برگر، کبابی و غیره را انتخاب کنید و پس از پرداخت هزینه به‌صورت آنلاین، غذای خوشمزه خود را در محل دلخواه دریافت کنید؛ استفاده از این سامانه به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر و آسان‌تر غذای خود را انتخاب کرده و در پایان سفارش خود را ثبت کنید.

ریحون هم‌اکنون در شهرهای اصلی تهران، کرج، مشهد و اصفهان امکان سرویس‌دهی دارد؛ همچنین خبر خوب این‌که امکان سفارش غذا در تبریز هم فراهم‌شده است. درنتیجه کاربران تبریزی هم می‌توانند از ریحون، سفارش آنلاین غذای خود را ثبت کنند؛ از سوی دیگر، در کنار تبریز، حالا امکان سفارش غذا در شیراز هم فراهم‌شده است. گفتنی است که این شروع راه ریحون است و در آینده بسیار نزدیک، شاهد حضور پررنگ ریحون در دیگر شهرهای کشور خواهیم بود.