هم رسان: کمپانی ال جی اعلام کرد عرضه به روزرسانی اندروید 70 نوقا را برای LG G5 در کشور مبدأ یعنی کره آغاز کرده است.

به گزارش هم رسان، طبق آمار گوگل اندروید 7.0 نوقا در حال حاضر تنها بر روی 0.4 از کل گوشی های اندرویدی نصب شده اما با عرضه گوشی هایی مانند LG V20 و HTC Bolt انتظار میرود این آمار و ارقام افزایش یابد.
«کیم هیونگ جونگ» معاون ارشد و رئیس بخش تحقیق و توسعه موبایل آل جی میگوید: «من و تمامی مسئولان این کمپانی به خوبی می دانیم مشتریان به دنبال بهترین و به روز ترین تجربه موبایلی هستند. ما با ارائه سریع به روزرسانی های نرم افزاری در مقایسه با رقبای خود نشان داده ایم ال جی از محصولات و مشتریان خود پشتیبانی می کند تا این تضمین خاطر را برای مشتریان ایجاد کند که بهترین تجربه کاربری را خواهند داشت.»

[quote]بیشتر بخوانیم : فیلم بررسی جامع گوشی LG G5 (دوبله فارسی) [/quote]

lg-g5-nougat-640x485
در حال حاضر ال جی یکی از معدود تولیدکنندگانی است که به روزرسانی های نرم افزاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. طبق آخرین بررسی های کارشناسان، حتی سامسونگ هم در حال حاضر بر روی برنامه بتا برای گوشی Galaxy S7/S7 Edge کار می کند، بنابراین ال جی اولین شرکت ارائه دهنده به روزرسانی اندروید 7.0 نوقا است. اگرچه این نسخه از اندروید ابتدا تنها در کشور کره ارائه خواهد شد اما خبرها حاکی است طی هفته های آینده کاربران LG G5 در آمریکا و آسیا نیز این به روزرسانی را دریافت خواهند کرد.
توجه داشته باشید که این به روزرسانی تنها مخصوص LG G5 است. هنوز اطلاعاتی درباره این به روزرسانی نرم افزاری برای گوشی های دیگر مانند LG G4 و گوشی LG V10 سال 2015 در اختیار نداریم، اما این شرکت کُره ای این گوشی ها را نیز فراموش نخواهد کرد.

منبع: ubergizmo